anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zdjęcia użytkowników aparatów Cyber - Shot. Tematyka dowolna ;-)

profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

Zdjęcia użytkowników aparatów Cyber - Shot. Tematyka dowolna ;-)

Witam wszystkich forowiczów. Postanowiłem założyć temat w którym będziemy mogli umieszczać nasze zdjęcia robione aparatami Cyber-Shot. Pomysł na załozenie tematu wpadł mi po jednym dniu korzystania z  HX-50 ;-). Mam nadzieję, że nasi bardziej doświadczeni koledzy podzielą się z nami swoimi sugestiami dotyczącymi sztuki fotografowania. Ja osobiście jestem amatorem, który zaczyna czerpać przyjemność z robienia zdjęć 😉 

 

Wczoraj w godzinach popołudniowych wraz ze kolegą Stubbem wybraliśmy się na mini plener: Podsyłam pierwsze zdjęcia robione aparatem HX-50 z pełnym zoomem:

 

 nr6.jpg

 

 

30 ODPOW. 30
profile.country.en_GB.title
misjamars
Użytkownik

A co myślicie o tym zdjęciu ?

 

p9.jpg

profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Miło znów powitać Kolegów po małej nieobecności :).

Widzę, że u Was mały trend na latającą zwierzynę, w takim razie i ja wrzucę coś od siebie.

 

O ile fotografia to (z regóły) przyjemna pasja, o tyle fotografowanie rozmaitego, latającego robactwa to już inny kawałek historii.
Mam nadzieję, że spodobają się Wam moje zdjęcia :slight_smile: :

 

Ważka była wdzięczną modelką, która spokojnie czekała na rozchwianej gałęzi aż wyczerpię mój "twórczy talent"

DSC04090.JPG

 

DSC04091.JPG

 

DSC04087.JPG

 

Abym mógł się trochę wpawić, postanowiłem strzelić kilka ujęc tej śmiesznej, najeżonej kulce

 

DSC04097.JPG

 

Moja cierpliwość jak i nerwy zostały wystawione na wielką próbę gdy przyszło mi zmierzyć się z małym rojem os. Naszczęście bardziej smakował im nektar jak ja sam :wink:

 

DSC04110.JPG

 

DSC04114.JPG

 

DSC04151.JPG

 

Kolejnym ciężkim przeciwnikiem okazała się zwykła z pozoru mucha robacznica

 

DSC04116.JPG

 

Przy odrobinie szczęścia miałem wielką przyjemność spotkać oto jego mościa

 

DSC04133.JPG

 

Inny gatunek much o błyszczącym odwłoku - niezwykle szybka

 

DSC04138.JPG

 

Dalej spotkałem niebieskiego motyla, który zupełnie nie miał ochoty na moją sesję

 

DSC04147.JPG

 

DSC04148.JPG

 

Aby ochłonąć postanowiłem wcielić się w "męczyciela biedronek"

 

DSC04157.JPG

 

Największą trudność sprawiły mi koniki polne

 

DSC04176.JPG

 

Pozdrawiam Stubb
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Ja dorzucę się ze zdjeciami z HX50.

 

28 października 2013 - ten zachód Słońca zapamiętam na długo.

A dlaczego? Spójrzcie co działo się na niebie! :sun:

 

hx50_1.jpg

 

hx50_2.jpg

 

hx50_3.jpg

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

...a ja ostatnio jestem zafascynowany DSC RX10...

KIlka zdjęć zrobionych w biegu na pociąg :slight_smile:

 

DSC09907.jpg

 

DSC09908.jpg

 

DSC09900.jpg

 

DSC09889.jpg

 

i na koniec ...coś w kolorze...
Wszystkie zdjęcia w zrobione jednego grudniowego poranka :slight_smile:

 

DSC09943.jpg

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

korci rx10 fajny aparat w wielu sytuacjach mółby mi zastąpić a77

adamg4
Poszukiwacz

Pozwólcie i mnie pochwalić się wspaniałymi rodzinnymi zdjęciami wykonanymi cudownym aparatem CYBER-SHOT marki SONY DSC-HX20V, Ponieważ tematyka jest dowolna, umieszczę zdjęcia z nad Polskiego morza, prawda że piękne. Aparat w chwili robienia zdjęć ma 10 miesięcy, jest na gwarancji, nigdy nie był w Egipcie, użytkowany tylko w normalnych domowych warunkach i na wakacjach. Kiedyś zamieszczę Wam archiwum takich cudownych zdjęć wykonanych aparatem DSC-HX20V SONY, z urodzin , imienin, świąt itp.

Cieszę się, że posiadam aparat SONY DSC-HX20V

Przepraszam , ale postacie musiałem wymazać , bo nie wyraziły zgody na umieszczenie ich wizerunku robionych aparatem SONY DSC-HX20V

Zbliżają się święta, czas zakupu prezentów, chcecie mieć piękne zdjęcia rodzinne ? , polecam DSC-HX20V

 

(a mogłem mieć Nikona, albo Olympusa albo ... a zresztą ....

 

.)20

 

Edytowane: Cały wątek poświęcony problemowi autora tej wiadomości można znaleźć tutaj. Umieszczanie tych samych treści w różnych tematach wpływa na komfort innych użytkowników i jest sprzeczne z zasadami funkcjonowania forum. Pozdrawiam, Karolina_L.

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

adamg4 nie wrzucaj tego wszędzie jest temat założony przez Ciebie i tam toczy się rozmowa, a Ty wstawiasz te zdjęcia w trzecim miejscu na forum a to jest już spam...

profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Zdjęcie z dziś :slight_smile:

 

DSC RX 10
Zdjęcie z ręki.

ISO 1600

 

 

DSC09999.jpg

Kawecki.
Poszukiwacz

DSC00159.JPG

ikar39-----
Poszukiwacz

DSC00817.JPG

świątecznie