anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Uszkodzona A700

oregon-----
Początkujący

Uszkodzona A700

Witam. W tej chwili posiadam A300. Trochę już jedna nie wystarcza, planowałem kupić A700 jednak wkrótce premiera A77 więc postanowiłem poczekać. W zeszłym tygodniu znalazłem na zagranicznej aukcji uszkodzona A700. Właściciel twierdzi, że umarła naturalnie. Po prostu jednego dnia ją wyłączył i już nie udało się jej ponownie uruchomić. Twierdzi ze nie spadła , nie zamokła i ma ok 2,5 roku. Cena oczywiście bardzo nęcąca. Na tym etapie żaden serwis nie oceni kosztów naprawy. Czy sadzicie ze warto ja kupić za 400 zł i reanimować w serwisie.
Może ktoś miał podobny przypadek? Kto nie ryzykuje ten szampana nie pije, ale wolałbym usłyszeć wskazówkę od fachowców najpierw.

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Trza być dobrej myśli! :P

oregon-----
Początkujący

No i udało się !!! Naprawa kosztowała 671,61 zł razem z przesyłkami w obie strony.
Jestem naprawdę zadowolony z kosztów jakie poniosłem. Ryzyko choć spore jednak się opłaciło. Mam nadzieję, że aparat będzie sprawny w 100 % i przyniesie mi trochę radości w tym bezwzględnym świecie. Gorąco rekomenduję tez serwis C.S.I na Żytniej w Warszawie. Świetny kontakt i błyskawiczne działanie. Aparat dotarł do nich w piątek przed południem, decyzja o naprawie z mojej strony zapadła w poniedziałek, dziś o 17:08 kurier odebrał przesyłkę i jedzie już do mnie.

profile.country.pl_PL.title
Lars..
Początkujący

Szczęściarz! Gratuluję! :thumbsup:

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lars napisał(a):

Szczęściarz! Gratuluję! :thumbsup:


Dokładnie!
Udanych kadrów życzę :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Mimo upływu lat - A700 to nadal model "odstający" od reszty rodziny z bagnetem A
Pewny jestem, że będziesz ją jeszcze (A700) używał przez parę następnych lat, czego i sobie życzę :)

oregon-----
Początkujący

No i dotarła do mnie dziś rano. Po pracy zaliczyłem pierwszy, krótki plener. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Wszystko działa bez zarzutu. Teraz mnie czeka zabawa z ustawieniami. No ale na to trochę potrzeba czasu i ćwiczeń. Przesiadka z A300 na A700 to jak z małego fiata do dużego. Różnice wyraźne. Czeka mnie jednak koniecznie zakup gripa. Mam go w A300 i nie potrafię się już bez niego obejść. Próbowałem dziś coś zrobić w pionie, bez szans, ręce już przyzwyczajone. Nie umiem już tak trzymać aparatu.

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

a 700 z gripem jest miodzio :c34

Jeszcze raz gratulację za odwagę :c4

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
CSIFOTOIVIDEO
Użytkownik

oregon napisał(a):

No i udało się !!! Naprawa kosztowała 671,61 zł razem z przesyłkami w obie strony.
Jestem naprawdę zadowolony z kosztów jakie poniosłem. Ryzyko choć spore jednak się opłaciło. Mam nadzieję, że aparat będzie sprawny w 100 % i przyniesie mi trochę radości w tym bezwzględnym świecie. Gorąco rekomenduję tez serwis C.S.I na Żytniej w Warszawie. Świetny kontakt i błyskawiczne działanie. Aparat dotarł do nich w piątek przed południem, decyzja o naprawie z mojej strony zapadła w poniedziałek, dziś o 17:08 kurier odebrał przesyłkę i jedzie już do mnie.



Staramy się jak możemy :)

Miłego fotografowania.
Pozdrawiam
Grzesiek.