anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BRAVIA Internet Video - zniknęła ipla, tvnplayer i VOD TVP

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

BRAVIA Internet Video - zniknęła ipla, tvnplayer i VOD TVP

Witam,
Czy ktoś może potwierdzić ten sam problem - co prawda dotyczy kina domowego, ale może występuje na wszystkich sprzętach BRAVIA Internet Video. Jeszcze dzisiaj rano korzystałem z tvnplayer i ipla na moim kinie domowym. Niestety wieczorem popełniłem wielki błąd - gdy kino domowe po uruchomieniu zakomunikowało, że jest dostępna aktualizacja listy mediów wideo - potwierdziłem ją. Niestey tym samym pozbawiłem się możliwości oglądania mediów z tvnplayer, ipla i TVPD TVP - wszystkie zniknęły. Zostały inne - Youtube, Eurosport i inne w ogóle mnie nie interesujące media.

Czy ktoś ma ten sam problem?

Mój sprzęt to BDV-E380

24 ODPOW. 24
profile.country.pl_PL.title
Mylagos
Użytkownik

Witam.
Po aktualizacji powinieneś odświeżyć zawartość internetową, oraz jeśli to nie wystarczy, przywrócić ustawienia fabryczne ( pamiętaj by spisać gdzieś sobie ustawienia po je utracisz).

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

PONAWIAM PYTANIE: CZY KOMUKOLWIEK KTO POSIADA SPRZĘT SONY Z BRAVIA INTERNET VIDEO DZIAŁA TERAZ TVNPLAYER, IPLA I VOD TVP? CZY DALEJ SĄ ONE DOSTĘPNE I DZIAŁAJĄ?

profile.country.PL.title
nikox85
Nowicjusz

BRAVIA INTERNET VIDEO działa na moim tv

profile.country.PL.title
MaSzt.
Poszukiwacz

Choroba, rzeczywiście...
U mnie "RANCZO" skończyło się na 71 odcinku :( :c9

Konica Minolta
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Ogółem piszesz o odtwarzaczu w dziale TV ale OK ;).
Powiedz mi Kolego czy nadal masz problem po odświeżeniu zawartości internetowej lub po przywróceniu ustawień fabrycznych?

Pozdrawiam Stubb
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Tutaj znajdziesz informację, która powinna Ci się przydać
LINK DO INNEGO WĄTKU Z FORUM SONY

***Sorka dla moda za dwa posty pod sobą - za szybko kliknąłem :c22 - przepraszać.

Pozdrawiam Stubb
spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

Dzięki za link ale tam sprawa jest inna - ktoś ma na liście iple, ale nie może jej uruchomić i jakiś błąd mu wywala.
Tutaj chodzi o coś innego - ipla, tvnplayer i VOD TVP w ogóle nie figurują na liście - czyli nie mogę nawet spróbować ich uruchomić, ponieważ ich ikonki w cross media bar zniknęły.

Tak, po przywróceniu ustawień fabrycznych problem nadal występuje. Dzisiaj rano znowu próbowałem pobrać listę mediów sieciowych i po pobraniu nadal nie ma tam powyższych...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Witaj,

temat założony w dziale telewizorów BRAVIA seria EX. Sprawdzałem na modelach BRAVIA z 2011 roku, w BRAVIA Internet Video ikony Ipla, TVN, TVP itp. są widoczne jak zawsze. Serwisy działają prawidłowo. Nie było żadnej aktualizacji, po ściągnięciu najnowszej treści internetowej również wszystko działa prawidłowo.

Proszę o kontynuację wątku dotyczącego kina BDV-E380 w temacie który założyłeś w dziale kino domowe i na przyszłość o nie dublowanie tematów. Link: https://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=13&t=12528

Temat zamykam.

djbury69
Nowicjusz

Witam mam taki sam problem dziś czyli 25 sierpnia 2014 ponad połowa aplikacji znikneła w tym ipla tvn player itd

Posiadam tv kdl 40ex650 CZEMU ????