anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BRAVIA Internet Video - zniknęła ipla, tvnplayer i VOD TVP

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

BRAVIA Internet Video - zniknęła ipla, tvnplayer i VOD TVP

Witam,
Czy ktoś może potwierdzić ten sam problem - co prawda dotyczy kina domowego, ale może występuje na wszystkich sprzętach BRAVIA Internet Video. Jeszcze dzisiaj rano korzystałem z tvnplayer i ipla na moim kinie domowym. Niestety wieczorem popełniłem wielki błąd - gdy kino domowe po uruchomieniu zakomunikowało, że jest dostępna aktualizacja listy mediów wideo - potwierdziłem ją. Niestey tym samym pozbawiłem się możliwości oglądania mediów z tvnplayer, ipla i TVPD TVP - wszystkie zniknęły. Zostały inne - Youtube, Eurosport i inne w ogóle mnie nie interesujące media.

Czy ktoś ma ten sam problem?

Mój sprzęt to BDV-E380

24 ODPOW. 24
profile.country.PL.title
marcin75m
Poszukiwacz

Dziś zauważyłem (25.08.2014) że również mam problem, że zniknęły ipla, tvnplayer i VOD TVP

gateqo
Poszukiwacz

Mam ten sam problem, piszę tu również, ponieważ nigdzie w internecie nie ma nic o tym problemie, bardzo sie zawiodłem kiedy zobaczyłem, że nie mam tych usług jak ipla i inne, jeżeli nikt sensowny nie odpisze, to skontaktuję się osobiście z serwisem sony
profile.country.PL.title
anaiss86
Poszukiwacz

tez mam ten problem od 24.08 prosze o rade

profile.country.PL.title
padasnieg123
Poszukiwacz

Witam,

 

Mam to samo pytanie: w bravia wideo internetowe brakuje polskiej tresci, czyli TVP VOD, TVN czy iPla. Poza jakimis znanymi serwisami online mam pare nic mi nie mowiacych, np. cos niemieckiego.

 

Zauwazone dzis, ale jakies dwa dni temu byla jakas aktualizacja. nie wiem jaka, bo TV nie mial takiej informacji.

 

TV kupiony przed rokiem w polsce, ale od niedawna mamy go w Belgii. Jesli to kwestia geolokalizacji i na tej podstawie zostala wybrana aktualizacja, to jak do cofnac?

profile.country.PL.title
djrychu
Expert

Witam,

 

Dostęp do serwisów tak jak wspmoniałeś działa na zasadzie geolokalizacji - dokładniej ip. Niesety nie ma możliwości cofnięcia aktulizacji.

 

Pozdrawiam

fujichin
Nowicjusz

U mnie pojawił sie ten problem przed 24.12.2014 r.

Podobno po drodze była tylko jakaś automatyczna aktualizacja, ktorych szczerze mówiąc nie chcę wyłączać. W każdym razie po aktualizacji TVN player, ipla i VOD TV zniknęły. 

Nie mam pojęcia jak ustawić z powrotem kraj na Polske (bo musiało mi się zmienic skoro mam angielskie apki i euronews). Jeśli to nie pomoże, jak odinstaliować obecną aktualizajcę? Albo jak z powrtoem zainstalować te aplikacje? 

Przyznam szczerze, że jestem zła, bo jednak codziennie ktoś tych aplikacji używał i chcemy je odzyskać. Jak wiec wyłączyć tę aktualizację/geolokalizację/ustawić Polskę? Cokolwiek, tylko niech te apki wrócą, bo domownicy sie skarżą.

webi-sony
Nowicjusz

Dziś zauważyłem że brakuje tych aplikacji jednak udało się je przywrócić po skorzystaniu z opcji:

 

Home -> Ustawienia -> Ustawienia systemowe -> Automatyczna inicjalizacja

 

Pozdrawiam

 

Jagg76
Poszukiwacz

Hej, mi zniknęły te aplikacje z Bravia Anddroid TV w809, zakładam więć że to wina SONY. Ikony czasem są lub nie, a jak są to nieaktywne.

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy,

W najbliższy piątek 17.07 będzie dostępna najnowsza aktualizacja dla AndroidTV, która poprawi tego typu błędy.

 

Pozdrawiamy,

Sony Polska

profile.country.PL.title
macko83
Poszukiwacz

Właśnie kupiłem sony r555c i niestety nie mam ipla