anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

xperia XZ2 dual SIM i karta micro SD

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Jurek1953
Poszukiwacz

xperia XZ2 dual SIM i karta micro SD

Dzien dobry,

Planuje zakup xperia XZ2 lub XZ2 premium dual SIM. Czy moge uzywac obu kart SIM i micro SD jednoczesnie? Przeczytalem wiele profesjonalnych ocen i nie spotkalem sie nigdzie z opinia, ze nie moge, az do dzisiaj gdy przypadkowo przeczytalem  ten artykul  http://next.gazeta.pl/next/56,151243,23253880,xperia-xz2.html.

Prosze o opinie. Dziekuje i pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, szybciej dostaniesz odpowiedź na forum Sony Mobile. Nie wiem jak jest konkretnie w tym modelu, ale w innych telefonach z dual sim które widziałem jedno z gniazd jest wspólne dla karty SD i SIM, więc możesz użyć tylko jednej z nich. Sprawdź instrukcję obsługi do tego modelu.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, szybciej dostaniesz odpowiedź na forum Sony Mobile. Nie wiem jak jest konkretnie w tym modelu, ale w innych telefonach z dual sim które widziałem jedno z gniazd jest wspólne dla karty SD i SIM, więc możesz użyć tylko jednej z nich. Sprawdź instrukcję obsługi do tego modelu.
profile.country.PL.title
Jurek1953
Poszukiwacz

Dzieki, sprawdzilem i moge uzywac albo 2 sim lub 1 sim i microSD w tym samym czasie. Pozdrawiam

profile.country.PL.title
edward1943
Nowicjusz

XZ2 ma dwa sloty na kartę sim lub sd.We wszystkich telefonach można używać jednocześnie