anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z dodaniem konta w PlayMemories Online

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
DominoB
Poszukiwacz

Problem z dodaniem konta w PlayMemories Online

Witam,

Jestem zarejestrowany na na stronie Sony i również moje konto chciałem powiązać z aplikacją w telefonie PlayMemories Online. Przy próbie wpisania w aplikacji otrzymuję informację o tym, że adres mailowy jest powiązany z kontem innej usługi grupy Sony i czy połączyć konta. Gdy kliknę "Połącz to konto" aplikacja zaczyna łączyć się "Please Wait" to i mogę sobie w tym momencie czekać .. czekać .. i czekać i nic się nie dzieje. A chcę tą aplikacją połączyć ze swoim aparatem A7. Z góry dzięki za pomoc

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

aby zainstalować aplikację na aparacie, zaloguj się na PlayMemories Online i powiąż kąta z poziomu komputera. Jak już będą powiązane, możesz połączyć się z aplikacją z poziomu aparatu.

Pozdrawiam

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

profile.country.PL.title
Michal-S
Użytkownik

Nie chcę tworzyć nowego wątku - mam podobny problem. Mam konto MySony, chcę teraz zalogować się na stronie playmemoriescameraapps.com. Przy próbie założenia tam konta pojawia się komunikat, że adres mailowy jest powiązany z kontem innej usługi Sony i że mam połączyć konto. Tylko że nie ma nigdzie informacji, jak połączyć konto - po zalogowaniu na stronie sony.pl w MySony nie znalazłem opcji takiego łączenia, do PlayMemories Camera Apps zalogować się nie mogę i utworzyć tam nowego konta też nie mogę, chyba że przy użyciu innego adresu email, ale chcę korzystać z tego samego.

 

Ktoś coś pomoże, co zrobić?

 

EDIT: udało się :slight_smile:

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

aby zainstalować aplikację na aparacie, zaloguj się na PlayMemories Online i powiąż kąta z poziomu komputera. Jak już będą powiązane, możesz połączyć się z aplikacją z poziomu aparatu.

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
DominoB
Poszukiwacz

Poszło. Wielkie dzięki

profile.country.PL.title
Michal-S
Użytkownik

Nie chcę tworzyć nowego wątku - mam podobny problem. Mam konto MySony, chcę teraz zalogować się na stronie playmemoriescameraapps.com. Przy próbie założenia tam konta pojawia się komunikat, że adres mailowy jest powiązany z kontem innej usługi Sony i że mam połączyć konto. Tylko że nie ma nigdzie informacji, jak połączyć konto - po zalogowaniu na stronie sony.pl w MySony nie znalazłem opcji takiego łączenia, do PlayMemories Camera Apps zalogować się nie mogę i utworzyć tam nowego konta też nie mogę, chyba że przy użyciu innego adresu email, ale chcę korzystać z tego samego.

 

Ktoś coś pomoże, co zrobić?

 

EDIT: udało się :slight_smile: