anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sigma 17-70 f/2.8-4.5 DC Makro - opinie

kkem-----
Początkujący

sigma 17-70 f/2.8-4.5 DC Makro - opinie

Witam wszystkich na forum.

Zamierzam kupic w najblizszym czasie w/w obiektyw. Jesli ktos z Was ma z nim doswiadczenie i moglby sie podzielic opiniami bylbym wdzieczny.

Ten obiektyw chce zakupic wraz z A200 lub A300 (rezygnujac z tego ktory jest w standarcie)

ciekawi mnie czy naprawde warto wydac troche wiecej na jego kupno, czy moze jednak pozostac przy KIT'owym. zwykle zdjecia robie w pomieszczeniach i najczesciej sie zdarza, ze z oswietleniem tam nienajlepiej. oczywiscie duzo zdjec jest robionych na zewnatrz. do tej pory focilem i foce Kodakiem DX7590 - na zewnatrz super, w srodku juz duzo gorzej.

Stad tez moja decyzja nad zakupem lustrzanki i obiektywu. czytajac wszystkie dostepne informacje jakos sklaniam sie ku Sony (wydaje mi sie, ze jest chyba najbardziej przyjazna uzytkownikowi), jednak zaczynam miec metlik w glowie ;-) z nadmiaru tych informacji....

przepraszam,ze odbieglem troche od tematu, ale jednak jakos sie to wszystko laczy ze soba.

na koniec, jesli jest ktos z Was z Poznania i bylby chetny podzielic sie swoja wiedza i doswiadczeniem odnosnie A200/A300/.... to bylbym niezmiernie wdzieczny

pozdrawiam
krzysztof

10 ODPOW. 10
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Za Gnembonem - tego typu zdjęcia można robić czymkolwiek - pod warunkiem, że łapie ostrość...
To bardziej zabawa programem niż sztuka - chociaż uważam, że dobry hdr to przede wszystkim trafienie z tematem. Dalej to już niestety program komputerowy - co nie zmienia faktu, że jest to nadal zdjęcie.
Poczytaj trochę o HDR a później ćwicz!