anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Bardzo fajne koncertówki! :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

To z juwenaliów?

Fajny zestaw zdjęć i nieźle oświetlona scena była :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Tak to były Kieleckie Juewnalia :). Mam szczęście, że pracuje w technice estradowej, więc mogę strzelać zdjęcia bezpośrednio sprzed sceny. Jutro Opolskie Piastonalia, mam nadzieje, że uda mi się na chwile urwać i porobić trochę zdjęć. W każdym bądź razie Kieleckie Juwenalia wypadły znakomicie, T-love dało niezłego czadu, publiczność na 6 z wielkim+ :) .

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

KarolG napisał(a):

Mam szczęście, że pracuje w technice estradowej, więc mogę strzelać zdjęcia bezpośrednio sprzed sceny.


Pracujemy w jednej branży, ale FOH zwykle jest zbyt daleko od sceny by strzelać tak fajne foty :smileythumbsup:
A i czasu zwykle nie ma ...
Świetna wrzutka :c4

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

No to rzeczywiście trochę daleko ;) , chyba żeby dopiąć do body jakiś potężny obiektyw. Z frontu jakoś może by się udało :) . Dzięki za opinie i za wejścia :) .

Jane-----
Początkujący

Ale chlopaki sie 'podtatusiali' zrobili... brzuszki piwne itd ;) Od zawsze kocham TLove, pamietam koncerty jeszcze z liceum, studiow - tak mi sie sentymentalnie zrobilo ogladajac Twoje swietne fotki :)

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Jane bardzo dziękuje za te miłe słowa :) , ciesze się, że zdjęcia z koncertu wywołały pozytywne emocje. I tym razem mam taką nadzieję, że tak będzie. Dopiero ostatniego Piastonaliów miałem trochę możliwości porobienia zdjęć :), na zdjęciach główna gwiazda DUB FX prosto z Australii, muszę powiedzieć, że na tak energetycznym koncercie dawno nie byłem :) , znakomity koncert.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

I jeszcze jedna :) .

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Wracam po krótkiej przerwie :c37 , jestem ostatnio strasznie zabiegany. Udało mi się jednak coś w tym czasie strzelić, to mój pierwszy "prawdziwy" kontakt z fotoreportażem i muszę powiedzieć, że rzecz jest pasjonująca, ale niezwykle trudna. Zdecydowanie to był jak dla mnie do tej pory najtrudniejszy temat. Udało mi się dostać do więzienia i tam spróbować swoich sił, efekty oceńcie sami, mam nadzieje, że nie są najgorsze.