anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz
profile.country.pl_PL.title
szkicek
Nowicjusz

Z więziennej wrzutki podobają mi się 158, 162,163. Te dwa ostatnie ze względu na fakt, że lubię portret, a dodatkowo za fakt, że udało Ci się namówić Panów do pozowania.

164 klimatem przypomina 158, ale według mnie konwersja do BW mu nie pomogła a do tego światło na 158 zdecydowanie lepsze.

profile.country.pl_PL.title
c.d.n.
Poszukiwacz

Zgadzam się ze szkickiem :thumbsup:

Małe ale: Na zdjęciach gdzie są ludzie tam nie ma krat. I odwrotnie.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Dzięki za komentarze :) , miałem problem z światłem wpadającym przez okno i odbijającym się od szyb co widać na zdjęciach. Próbowałem DRO ale nie wiele to pomogło, stąd nie widać zbyt dobrze krat w oknach ;) . Mnie z całej wrzutki najbardziej podoba się 163, z racji wzajemnego kontaktu wzrokowego. Ogólnie miałem bardzo mało czasu na zrobienie zdjęć, nie mówiąc już o tym , że jeszcze chciałem porozmawiać z chłopakami o tym i tamtym. Nauka na przyszłość - wydaje mi się, że dobry fotoreportaż wymaga duuuuuużo czasu i cierpliwości.

profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

158 :thumbsup:

Ja tylko sie zastanawiam,czy Ci skazancy sobie zycza aby publikowac ich twarze :?

profile.country.en_GB.title
Prash.
Początkujący

Witaj ;)
za cały więzienny reportaż szacun :thumbsup:
najbardziej podobają mi się 158, 161, 163 :c4

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Prash i Monty dziękuje za odwiedziny :).


Monty napisał(a):

158 :thumbsup:

Ja tylko sie zastanawiam,czy Ci skazancy sobie zycza aby publikowac ich twarze :?




Kiedy rozmawialiśmy, żaden z bohaterów fotoreportażu nie wyrażał żadnego sprzeciwu :) , poza tym praca posłużyła zaliczeniu na studiach :) .

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Wspomnienie Tatr, gdzieś odgrzebane :).

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Z widoczków zdecydowanie pierwszy :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.en_GB.title
Monty-----
Poszukiwacz

Oba bardzo poprawne jakkolwiek pierwszy fajniejszy ze wzgledu na 3 rozne poziomy kontrastu :thumbsup: