anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[Galeria] WOiOwnik

WOiOwnik
Początkujący

[Galeria] WOiOwnik

Kilka moich fotografii, wiem że cudo toto nie są, lecz czekam na konstruktywną krytykę...

.... prosiłbym o nieocenianie ramek.... kwestia gustu....

10 ODPOW. 10
WOiOwnik
Początkujący
bolek55555
Początkujący

2 zdjecie najlepsze, dobrze skadrowane, 1 tez dość dobre, niestety na kazdym zdjeciu jest słaba jakosć, nie spodziewam się rewelacji przy 65KB na zdjęcie...
Przy kompresji staraj się wybrać wartość dla której zdjęcie będzie ważyło w granicach 200/250KB. Wtedy będzie można coś skomentować ;]

Czmiel-----
Początkujący

Trzecie zjecie w pierwszym poscie i pierwsze w drugim sa najlepsze. Ton wody wyszla swietnie... no i zachowales naturalny kolor nieba. Poza tym zdjecie jest fajnie skadrowane, generalnie wyglada bajecznie, doslownie i w przenosni :)

Nastepne zdjecie jest po prostu fantastyczne. Nic dodac nic ujac, mozna "odplynac" :) Nie mozna miec jakichkolwiek zastrzezen.

PS
no moze pare chmurek na niebie, ale to juz nie od ciebie zalezalo :)

Czmiel-----
Początkujący

A i jeszcze jedno, gdzie bylo zrobione pierwsze zdjecie w pierwszym poscie? jest to widok na ..??

WOiOwnik
Początkujący

Czmiel, wyjście z portu w Górkach Zachodnich i widok na Port Północny (Gdańsk), a zrobione na jachcie, ogólnie strasznie bujało i nie wiedziałem czy jakakolwiek fotka wyjdzie ;)

I dzięki za opinie ;)

To co widzisz na 1 planie to żagiel oraz relingi i kilka krawatów

BreakTheSilence
Nowicjusz

Hilda jest good :) very big :D

Zachodzik też bardzo klimatyczny.

WOiOwnik
Początkujący

Kolejna trójeczka, tym razem zdjęcia nocne wykonane w Helskiej Marinie w okolicach 2-3 w nocy, nie pamiętam dokładnie ;)

WOiOwnik
Początkujący

jeszcze mała panorama... mam mieszane uczucia co do tej fotki... jak widzicie to wy?


tutaj w trochę większej wersji

WOiOwnik
Początkujący