anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sprawdzenie prawidłowości działania wgranego programu

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Waltornia49
Poszukiwacz

sprawdzenie prawidłowości działania wgranego programu

Gdzie mogę sprawdzić, czy wgrany program jest wgrany prawidłowo w Sony 7 AIII. Stale włącza mi się poziomica.

Czy mogę to sprawdzić gdzieś na terenie Gdańska z jakimś konsultantem. Serwis jest tylko w W-wie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć, 

 

Czy możesz opisać szerzej kwestię tej poziomicy? Jakie masz ustawienia aparatu? W jakiej sytuacji to się włącza?


I czy to się dzieje samoistnie, czy np. jakimś sposobem wciskasz nieświadomie przycisk DISP, który zmienia wyświetlane informacje w wizjerze?

Poziomicę elektroniczną można wyłączyć jeśli  nie potrzebujesz tej funkcji w wizjerze czy na ekranie LCD. 

https://helpguide.sony.net/ilc/1720/v1/pl/contents/TP0001664519.html


Pozdrawiam

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć, 

 

Czy możesz opisać szerzej kwestię tej poziomicy? Jakie masz ustawienia aparatu? W jakiej sytuacji to się włącza?


I czy to się dzieje samoistnie, czy np. jakimś sposobem wciskasz nieświadomie przycisk DISP, który zmienia wyświetlane informacje w wizjerze?

Poziomicę elektroniczną można wyłączyć jeśli  nie potrzebujesz tej funkcji w wizjerze czy na ekranie LCD. 

https://helpguide.sony.net/ilc/1720/v1/pl/contents/TP0001664519.html


Pozdrawiam

 

profile.country.PL.title
Waltornia49
Poszukiwacz

Jestem w trakcie przebijania się przez instrukcję. Jak będę miał problemy z poziomicą postaram się skonsultować. Na razie stale mi się włączała i przeszkadzała. Dziękuję za odpowiedź.

profile.country.PL.title
Waltornia49
Poszukiwacz

Czy można skonsultować się z osobą znającą Sony alfa 7 III. Wydaje mi się, że mam problemy z programem. Mam nowy aparat i ucząc się obsługi według instrukcji mam drobne problemy. Mieszkam w Gdańsku i gdyby konsultant chciał sie spotkać w celu przetestowania aparatu, to byłbym wdzięczny. Mój telefon 608580805

profile.country.PL.title
Waltornia49
Poszukiwacz

Chciałbym spotkać się z konsultantem w celu sprawdzenia, czy wgrany program prawidłowo działa. Mam nowy kupiony aparat i są problemy z przebiciem się przez instrukcję obsługi. Chciałbym, żeby konsultant to przetestował. Gdzie można było by się spotkać w tym celu?. Mieszkam w Gdańsku i jak potrzeba, mogę przyjechać do innego miasta. Mój telefon 608580805 Wojtek

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@Waltornia49  napisał(a):

Chciałbym spotkać się z konsultantem w celu sprawdzenia, czy wgrany program prawidłowo działa. 


O jaki program Ci chodzi? Możesz rozwinąć swoje wątpliwości tutaj na forum? Tak będzie łatwiej osobom, które mają A7III i mogą udzielić odpowiedzi lub sprawdzić czy na ich sprzęcie jest tak samo jak u Ciebie.