anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Przesył Bezposredni z A300

4358-----
Początkujący

Przesył Bezposredni z A300

Tak jak W temacie, Interesuje mnie czy jest możliwość przesyłu bezpośrednio z aparatu (Alfa 300) na komputer stacjonarny badz tez laptopa, jesli tak to co potrzeboje?

Z Gory Dziekuje za Informacje !

10 ODPOW. 10
profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Kabel, który jest w zestawie z aparatem :c20

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Autorowi tematu chodziło chyba o bezpośredni przesył obrazu na komputer (taki Live View). Funkcja ta (chyba Remote Camera Control, ale nie dam sobie głowy uciąć) dostępna jest tylko w aparatach SONY :c56 700/850/900

4358-----
Początkujący

Tak dokładnie Autorowi chodzilo o taki "myk" potrzebny mocno bo histogram w aparacie w szczególności w alfach to takie troszkę kłamczuszki. Szkoda ze moj to troche za stary juz dziadek..., ale dzieki za info ! :)

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Quartz napisał(a):

Autorowi tematu chodziło chyba o bezpośredni przesył obrazu na komputer (taki Live View).


Też tak myślę, że o to autorowi chodziło, ale chciałem pokazać, że to co napisał idzie zrozumieć dwojako ;)

4358-----
Początkujący

hmmm... Rozwinelismy jednego typu rozumowanie Autora (o ktore nota bene mu chodzilo), a jaka jest ta druga opcja ? czyzby to byla taka , ze przez kabel usb po zrobieniu zdjecia ?.

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Tak :nauseated_face:

Choć ta opcja bardzo lubi baterie.

4358-----
Początkujący

trebor napisał(a):

Tak :nauseated_face:

Choć ta opcja bardzo lubi baterie.



hmmm, a jak to jest w praktyce ? wyjmuje karte podpinam Kabel i lece? czy jak i czy potrzebuje do tego jakies specjalne oprogramowanie ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

wyjmuje karte podpinam Kabel i lece?


Jak wyjmiesz kartę, to podpinając kabel do aparatu nic nie prześlesz. Zdjęcia zapisywane są przecież na karcie. ;)

4358-----
Początkujący

No to oko, byc moze na twojej 450 takie rozwiazanie dziala(bo rozumiem to w nastepujacy sposób:mam aparat podpiety przez usb do kompa,robie pstryk i zdjecie normalnie zapisuje sie na karcie ale i w tym samym momencie lub kilka chwil pozniej na monitorze pojawia sie zdjecia tak?.) niestety jesli dobrze rozumiem ja taka probe podjąłem dawno temu i prócz komunikatu iz aparat instaluje(lub inicjalizuje) "usb" nic nie osiagnałem na mojej 300 :( A moze robie cos zle ? :)