anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony a200

chivas-----
Początkujący

Sony a200

Witam,
mam problem z aparatem Sony a200. Kiedy robię zdjęcie jakieś obiektu i w wizjerze ustawiam ten obiekt na środku ekranu i kiedy wykonuję zdjęcie potem, na wykonanym zdjęciu ten obiekt nie znajduje się na środku, tylko niżej. Mam wrażenie, że źle jest ustawiony wizjer względem wykonywanego zdjęcia. Wykluczyłem problem z obiektywami, bo robiłem zdjęcia na trzech różnych i to samo, nie wiem, czy problem nie leży w korpusie. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam
Chivas

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

chivas napisał(a):

Witam,
mam problem z aparatem Sony a200. Kiedy robię zdjęcie jakieś obiektu i w wizjerze ustawiam ten obiekt na środku ekranu i kiedy wykonuję zdjęcie potem, na wykonanym zdjęciu ten obiekt nie znajduje się na środku, tylko niżej. Mam wrażenie, że źle jest ustawiony wizjer względem wykonywanego zdjęcia. Wykluczyłem problem z obiektywami, bo robiłem zdjęcia na trzech różnych i to samo, nie wiem, czy problem nie leży w korpusie. Czy jest ktoś w stanie mi pomóc. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.

Pozdrawiam
Chivas


:c37

Niestety objawy sugerują, że coś się stało z Twoją stabilizacją :(
Nie ma co gdybać co to, po ile to - wyślij sprzęt do autoryzowanego serwisu:
C.S.I. Foto i Video
Ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
www.e-csi.pl
e-mail: info@e-csi.pl
tel. 022 3792090

Tylko serwis - po otrzymaniu aparatu oraz wykonaniu ekspertyzy - będzie w stanie odpowiedzieć co dokładnie się zepsuło i ile wyniesie naprawa.


Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu Twojego aparatu do stanu pierwotnego :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer