anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Firmware 2.0 (a33 i a55)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Firmware 2.0 (a33 i a55)

"20 czerwca zostanie wydana aktualizacja wewnętrznego oprogramowania aparatów α33 i α55, która przyniesie kilka ulepszeń funkcjonalnych oraz nowe możliwości twórcze.

Jedną z nich będzie dostępność efektów zdjęciowych — takich jak w nowym modelu α35. Oprócz tego, przy korzystaniu z kompatybilnej, zewnętrznej lampy błyskowej pracującej w trybie bezprzewodowym, możliwa będzie synchronizacja z krótkimi czasami migawki (tylko α55). Ergonomię obsługi poprawią zmodyfikowane menu oraz nowy tryb, w którym użytkownik będzie mógł zmieniać parametry ujęcia nałożone na obraz na ekranie. Posiadacze sprzedawanego oddzielnie, zewnętrznego monitora LCD CLM-V55 będą mogli wyświetlić na nim poziomnicę cyfrową aparatu. Kolejną nowością będzie możliwość przypisywania często używanych funkcji do przycisku D-RANGE. "


edit 20.06.2011r:
Link do Firmware 2.0 (Windows):
a55
a33


Link do Firmware 2.0 (Macintosh):
a55
a33

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
32 ODPOW. 32
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Motoschiza napisał(a):

Czy dobrze czytam że w Win 7 64bit aktualizacji zrobić się nie da :rolling_eyes:


Da się :)

Info o 64-bit dotyczy Win XP.

profile.country.PL.title
rezasurmar
Użytkownik

Jedynie z czym może być problem przy aktualizacji firmware, to nagły zanik prądu. Dlatego najlepiej aktualizować sprzęt albo z laptopa, albo z kompa podłączonego do UPSa.

bogdan_no3
Początkujący

Witam
A ja potrzebuje pomocy aktualizacja nie powiodła mi się w SLT A33. Mam w tej chwili czysty aparat bez programu, a jak klikam na pilik instalacyjny to sprawdza i po uruchomieniu już że aktualizuje postęp paska troche ruszy i koniec. Zostaje przerwane, błąd w trakcie procesu. Pomocy potrzebuje

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witam
A ja potrzebuje pomocy aktualizacja nie powiodła mi się w SLT A33. Mam w tej chwili czysty aparat bez programu, a jak klikam na pilik instalacyjny to sprawdza i po uruchomieniu już że aktualizuje postęp paska troche ruszy i koniec. Zostaje przerwane, błąd w trakcie procesu. Pomocy potrzebuje


Nie wiem, czy można samemu wyjść z takiej sytuacji, ale ja na Twoim miejscu wysłałbym aparat do serwisu, który sobie z tym problemem poradzi i pewnie wgra nowy firmware.
Autoryzowany serwis DSLR SONY:
C.S.I. Foto i Video
Ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
www.e-csi.pl
e-mail: info@e-csi.pl
tel. 022 3792090

Wszystko na temat wysyłki sprzętu (jeśli naprawa gwarancyjna, to przesyłka jest bezpłatna) jest na ich stronie.

Pozdrawiam i życzę szybkiego powrotu puszki! :smileythumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Spróbuj na innym komputerze. Jeśli i tu nie przejdzie, to czeka cię wysyłka do CSI.

Czy do tej pory aktualizacje nie były wykonywane z poziomu karty pamięci?

bogdan_no3
Początkujący

Dzięki za rade.

bogdan_no3
Początkujący

Witam! Faktycznie na drugim kompie poszła aktualizacja bo tam nigdy nie było tego aparatu tj nigdy nie podłączany. Ale oby poszło to zainstalowałem program PMB i zaktualizowałem go do najnowszej. Potem pobrałem na pulpit aktualizację do aparatu 2,0. I uruchomiłem program, a potem aparat i to zrywało mi aktualizację , ale nie odłączając aparatu wyjąłem baterię i ponownie tak po trzecim razie poszło. Potem poczekałem chwilę i zaktualizował PMB. Ponowne włączenie aparatu i jest ok. Może ktoś będzie miał podobny problem to niech skorzysta z tej rady.

profile.country.PL.title
brenas25
Poszukiwacz

wiadomosc o nowej aktualizacji bardzo mnie ucieszyła,jednakze brak języka polskiego zepsulo moje samopoczucie a szkoda... :)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

brenas25 napisał(a):

wiadomosc o nowej aktualizacji bardzo mnie ucieszyła,jednakze brak języka polskiego zepsulo moje samopoczucie a szkoda... :)


Przecież język polski jest zaimplementowany fabrycznie we wszystkich aparatach z europejskiej dystrybucji.
Jeśli kupiłeś aparat spoza Europy, to sorry :c63 Niestety zmiana grupy językowej wiązałaby się z wymianą płyty głównej, więc programowo nie jest możliwa.

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
spidzior
Początkujący

Witam... wlasnie chcialem sobie zaktualizowac wersje programowa,ale nie chce mi sie aparat zainstalowac w bezpiecznym usuwaniu sprzetu co mam zrobic?


ok problem rozwiazany.... wszystko smiga... pozdr