anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dlaczego robi zdj seryjne na trybie P.A.S.M

Jony-----
Początkujący

Dlaczego robi zdj seryjne na trybie P.A.S.M

Zrobi okolo 4 do 5 zdj na sek a pozniej jest tylko jedno zdj na podgladzie.
Jak wylaczyc ta funkcje ? :c18

21 ODPOW. 21
danielek-----
Początkujący

Naciskasz Fn przechodzisz w tryb pracy lewy górny róg ,zmieniasz na zdjęcie pojedyńcze

Jony-----
Początkujący

sadze ze mowisz o funkcji Drive Mode. tylo ze ona jest nie dostepna nie moge w nia wejsc ; d. Napisze jeszcze raz problem mam taki ze robi zdj seryjne na funkcjach P>A>S>M slychac ze aparat zrobil z 4 do 5 zdj a tak naprawde w galeri jest jedno . ; d

MikiPL-----
Początkujący

Wciśnij FN i sprawdź czy nie jest włączona funkcja HDR. Jeśli jest wyłączona to sprawdź jeszcze ustawienie ISO... Jeśli masz ISO WIELOKLATK. REDUKCJA SZUMÓW, to aparat wykonuje kilka ujęć aby zniwelować szum na zdjęciu... Przełącz na zwykłe ISO.

danielek-----
Początkujący

Myślę ,że masz ustawione iso Auto , żeby się tego pozbyć ustaw na samo auto lub wybierz odpowiednią dla ciebie wartość iso .

Przed chwilą sprawdzałem na iso auto robi 6 klatek przetwarza na najlepsze i jest jedno zdjęcie

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jony napisał(a):

Zrobi okolo 4 do 5 zdj na sek a pozniej jest tylko jedno zdj na podgladzie.
Jak wylaczyc ta funkcje ? :c18


Czy do aparatu była dołączona instrukcja obsługi? Myslę, że warto się z nią zapoznać.
Te funkcje, o których koledzy wspomnieli powyżej, sa bardzo przydatne, pod warunkiem, że wiemy kiedy je zastosować.

I sądzę, że mają rację co do Twojego problemu - to ISO-AUTO, prawda?

------------------------------
fotoamator
profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Spokojnie. Przy funkcji HDR aparat robi dokładnie 3 zdjęcia. Jeżeli zdjęć jest więcej, a nie jest włączony tryb seryjny, to jedyne wytłumaczenie to włączenie wieloklatkowego odszumiania - ISO, dwa prostokąty.

Jony-----
Początkujący

dzieki panowie jakby nie patrzeć to bylo takie prost :D no ale mam ten aparat niecały tydzien to jestem nie ogarnięty a to ze jest instrukacja to by mi zajelo czytanie lub szukanie i samodzielene dojscie do calej sprawy problemu troche czasu wiec wolalem zapytac na forum i dostac proste wskazówki : ) dzieki wielkie ; )

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Mimo wszystko polecam przeczytać instrukcję, aparat ma sporo ciekawych funkcji które mogą się przydać w różnych sytuacjach a forum nie zawsze jest pod ręką :D

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Kolega, kiedyś, wytknął mi, że pomimo studiowania informatyki jestem tradycjonalistą. Lubię samochody bez elektroniki, zegarki nakręcane, itp.

I chyba jestem stary już... Kupując nową "zabawkę" czytam instrukcję od deski do deski, po czym weryfikuję względem posiadanej wiedzy. Np. od wielu lat nie sformatowałem żadnego akumulatorka. Od tej pory żaden nie zużył mi się przed upływem gwarancji. Może to przypadek...

Instrukcję piszą mądre osoby. Czasami jest niemądrze drukowana i tłumaczona. Warto czytać.

BZ