anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony MHC-V13

profile.country.PL.title
hubertjanke55
Nowicjusz

Sony MHC-V13

Witajcie. Serdeczne cześć. Od dzisiaj w społeczności a od niedawna już mogę stwierdzić że szczęśliwy posiadacz głośnika SONY MHC V13 HOME AUDIO SYSTEM.

Po pierwsze nigdy by mi do głowy nie przyszło że nie ma baterii. Strasznie uwierał mnie ten problem.  Byłem już nawet myśli żeby oddać to przepraszam ,, *****". JEDNAK po wygrzaniu głośnika stwierdzam że jest to na prawdę jeden z najlepszych jakie miałem. Fakt brak baterii był dla mnie problemem tak dużym że chciałem go poprostu oddać. ALE ! 

PO TYM JAKA JEST JAKOŚĆ DZWIEKU A JESTEM WYMAGAJACY lubię mocny głęboki bass. Nie takie bezmyślne głośne walenie młotkiem w blachę ale głęboki czysty bass, który nawet 2 pokoje obok umie zmiksować obiad w brzuchu. Dźwięk nawet na full czysty. Teraz jestem zachwycony ! Chociaż nie mowie że nie słyszałem lepszych z może nie ,,mocniejszym basem" ale z większym zakresem częstotliwości. Ale to nie ma nawet rozmowy bo to nie ta półka cenowa. 

Z czystym sumieniem mogę polecić ten glosnik. A jak wspomniałem co do jakości dźwięku zarówno wysokich i u mnie przedewszystkim niskich 🙂 daje rade wręcz wzorowo. 

A teraz moje pytanie. Czy da się ustawić albo zaktualizować ten glosnik żeby ledy działały w rytm muzyki dajmy na to właśnie przy basie (łup, łup, łup, on , on,on ) ? Bez sensu wgl robić led który ma przyciągać wzrok i tutaj tak jest w sumie, którego nie da się ustawić wedle własnych upodobań. Proszę o odpowiedź pozdrawiam. (I najlepiej  bez zewnętrznych aplikacji) 

Tagi (1)
3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Witaj Hubert,  

czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam,  Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj Hubert,  

czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam,  Agnieszka_J

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Jeśli jest taka opcja, to tylko przez aplikację Sony Music Center. Możesz też doinstalować do niej nakładkę graficzna Fistable. Warto mieć, bo daje więcej możliwości, które nie są dostępne z poziomu panelu urządzenia.