anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Głośnik mhc-v13 nie reaguje na pilot tv

profile.country.PL.title
Lolitka2.
Poszukiwacz

Głośnik mhc-v13 nie reaguje na pilot tv

Witam wszystkich

Mam otóż taki problem. Zakupiłem głośnik MHC-V13 i cieszyłem się jego uzytkowaniem przez rok . Po owym roku połączyłem jsid jak codzien przez Bluetooth ale głośnik reaguje tylko i wyłącznie na regulację głośności pilotem od głośnika przestał reagować na regulację jak dotychczas pilotem od telewizora ( dodam że Samsung ) 

Mimo to w momencie regulacji pilotem od telewizora to na ekranie telewizora wzrasta cyferka pokazująca wzrost głośności i napis MHC-V13 TYLKO NIC SIE NIE PODGLASNIA . Czy jest możliwe że ja coś ręcznie wyłączyłem podczas chociażby czyszczenia głośnika albo że dziecko mogło coś wcisnąć jakąś funkcje na głośniki że przestał reagować na pilota. Po kilkukrotnym ponownym parowaniu jest tak samo. 

Proszę o poradę.  XXXX@XXXXX

 

 

 

 

 

 

 

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

post anulowano

profile.country.PL.title
Agnieszka_J
Moderator

Witaj, z pewnością wkrótce zgłosi się z odpowiedzią ktoś z forumowiczów - a tymczasem, czy kontaktowałeś się już w tej sprawie z Sony Support? Można to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz, dane kontaktowe tutaj: 
tel. +48 223060694
https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email
Pozdrawiam, Agnieszka_J

Ps. Zamieszczanie prywatnych danych kontaktowych, takich jak adres e-mail jest wbrew regulaminowi forum Sony. Dlatego Twój adres został edytowany.