anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Czułość słuchawek WF1000xm4

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Czułość słuchawek WF1000xm4

Matko, co z tym Sony?! Moje WH1000xm3 właśnie wylądowały po raz trzeci na reklamacji z powodu trzeszczenia plastiku a teraz najnowsze podobno najlepsze i the best WF1000xm4 ciągle pikają tak jak bym wiatr naciskał na słuchawki zamiast palców i ciągle pikają... już wyłączyłem w ustawieniach regulację głośności itp na none w obydwóch słuchawkach niestety dzwięku piknięcia nie da się wyłączyć... masakra. Nigdy więcej Sony. Zrobili tak czułe dotknięcie że pika non stop...

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Czy twoje słuchawki są zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania? Aktualizacje sterowników i oprogramowania WF-1000XM4 | Sony PL

 

Jeżeli problem nadal występuje, możesz skontaktować się z autoryzowanym centrum serwisowym w celu ekspertyzy. Tutaj znajdziesz kontakt do najbliższego serwisu: Wyszukiwarka Centrów Serwisowych Sony (locator.sony)

profile.country.PL.title
Filar666
Użytkownik

Nigdy nie aktualizowałem słuchawek, byłem przekonany że mam włączoną automatyczną aktualizację. Więc jeśli ta automatyczna aktualizacja - to nie to samo co proponowana pomoc, to nie robiłem aktualizacji.

I nie zdążyłem bo o godzinie 13:00 zabrał dzisiaj kurier słuchawki na reklamację.

Ale naprawdę myślicie że aktualizacja pomoże? To czemu nagle, po dwóch miesiącach używania produktu włącza się sam panel dotykowy a przez dwa miesiące nie było problemu? To jak by nie było takiej aktualizacji to nie powinno być zepsute od razu? :wink: