anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KE-55-XH9077+ HT-G700+MDR-RF895RK, konfiguracja słuchawek

profile.country.PL.title
shoggy22
Nowicjusz

KE-55-XH9077+ HT-G700+MDR-RF895RK, konfiguracja słuchawek

Witam. Mam sprzęt jak w tytule,tv połączony z soundbarem przez hdmi. Dzisiaj dokupiłem słuchawki jak w tytule i mam pytanie. Każdorazowo kiedy podłączam słuchawki do gniazda słuchawkowego w tv dźwięk przełącza się od razu na słuchawki. Nie zależy mi na jednoczesnym dźwięku z soundbaru i słuchawek ale chciałbym uniknąć każdorazowego wkładania wtyku od słuchawek do tv kiedy chce z nich skorzystać. Czy istnieje możliwość aby słuchawki były cały czas podłączone do tv kablem i żebym mógł w ustawieniach tv przełączać wyjście dźwięku na słuchawki lub soundbar? W opcjach widzę tylko ze mogę przełączać między soundbarem, a głośnikami z tv.... Na chwilę obecną żeby skorzystać ze słuchawek muszę je manualnie wpiąć do tv, a później odpiąć. W ogóle marzeniem byłoby gdyby tv sam zmieniał wyjście dźwięku na słuchawki kiedy podniosę je ze stacji dokującej, a później wracał na dźwięk z soundbaru kiedy je odłączę :slight_smile: czy coś takiego wgle jest możliwe? Jeśli nie to czy chociaż można uniknąć ciaglego wkladania kabla do gniazda, a zmieniać wyjście dźwięku z poziomu ustawień w tv..... Z góry dziękuję za pomoc. 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Lumbagoo
Doradca

Android TV nigdy nie miał możliwości przełączania się pomiędzy audio Jack jako źródło dźwięku, po prostu wpięcie Jacka odcina dźwięk z innych źródeł. Takie rozwiązanie jak opisujesz, wydaje mi się, że jest możliwe jedynie ze słuchawkami bluetooth.