anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KDL-42W655A Słaba jakość TVN Player

drviper
Poszukiwacz

KDL-42W655A Słaba jakość TVN Player

Wczoraj kupiliśmy KDL-42W655A (dokładnie: KDL-42W655ABAEP). Na decyzję mocno wpłynęło to, że ma obsługę TVN Player. Niestety jakość obrazu z TVN Player jest bardzo słaba. Początkowo myślałem, że to przez połączenie na WiFi, ale podłączyliśmy telewizor po kablu Ethernet i słaba jakość nie uległa poprawie. Dla porównania na komputerze te same programy mają bardzo wysoką jakość np. wczorajszy Mam talent. Stąd pytania:

1. Co jest powodem słabej jakości (Internet 50mbit, bardzo niski ping, więc dobrze), telewizor nie może sobie poradzić z jakością?
2. Jak można zmienić jakość wyświetlanych programów z tvnplayer na tym telewizorze na lepszą?

3. Ciężko się szuka w tej aplikacji bo wygląd dostosowano do interfejsu telewizorów Sony, a nie do znanego mi z telefonu wyglądu czy z samsunga, gdzie jest to dużo prostsze, czy planujecie zmienić to na lepsze?

Przyznam szczerze, że zawiodłem się kupując ten telewizor z powyższych względów

54 ODPOW. 54
profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Sądzę, że naprawdę nie leży to po stronie Sony, czy innych producentów. Nie wiemy jakie są umowy między nimi, ale skoro TVN tyle czasu ociąga się do większości firm - to o czymś świadczy. TVN jest na wygranej pozycji. Jeśli mają jakąś czasową umowę, to też nie muszą bać się zablokowania kanałów. A producenci też nie mogą nagle wyłączyć TVN, chociaż może jakby wszyscy tak zrobili, to coś by się polepszyło. Nic, tylko męczyć TVN mailami.

 

profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

temat upadł ? czyli jak to zawsze mają nas w pupie

jsteen75
Poszukiwacz

 
piobodz
Poszukiwacz

O Boże....to naprawdę straszne....wielkie przestępstwo popełniłem....och och...niektórych tutaj naprawdę zdrowo powaliło.

 

avurob
Poszukiwacz

Raskol, wyslalem jakis czas temu kolejnego, juz 3 maila do TVN Player i dostalem znow odopowiedz, ze "odpowiedni dzial" przejął. Na profilu Sony na FB tez odpowiedz, ze ktos sie zajmuje. Masakra.

 

piobodz, nie dramatyzuj i "trochę" kultury...

Albertus123
Poszukiwacz

Aktualizacja tv dzisiaj rano i co sprawdzam odruchowo TVN PLAYER a tu prosze DZIAŁA POPRAWNIE:-) potwierdzcie na swoich TV czy tez jest ok:-)

avurob
Poszukiwacz

W jakim sensie działa poprawnie? Pojawiła się opcja mozliwosci wyboru jakości, czy moze domyslnie jest wyswietlana dobra jakosc obrazu bez widocznej kompresji?

Albertus123
Poszukiwacz

Wyswietlany jest poprawny obraz bez pixelizacji jak poprzednio.

avurob
Poszukiwacz

Włączylem wczoraj  Fakty - nic sie nie zmienilo. Obraz zmasakrowany, jedynie reklamy wyglądały znośnie, ale tak juz bylo wczesniej. Oto kilka zdjęc ekranu - dodam tylko, ze oprocz pikselozy, także dzwiek slychac mocno skompresowany:

https://www.dropbox.com/sh/fl73z5bchr2v5me/AABlcYn7mHsz6E4G62Uv6x5ga

Albertus123
Poszukiwacz

Faktycznie jezeli chodzi o "fakty tvn" to fatalnie, ale wczesniej ogladalem romowy w toku czy inne programy to byla pixeloza a teraz jest poprawnie, sprawdz inne programy u siebie i daj znac pozdrawiam.