anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

EX720 - kilka pytań

stelek
Początkujący

EX720 - kilka pytań

Witam,
Od kilku dni jestem szczęśliwym (odpukać!) posiadaczem Bravii EX720. W zasadzie wszystko jest OK, ale kilka rzeczy nie działa taka jak bym chciał, więc może tutaj uda mi się uzyskać jakąś pomoc.

1) TrackID - nie działa w ogóle. Problem taki sam jak w istniejącym już wątku: http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=215&t=9498. Czy ta opcja komukolwiek, kiedykolwiek działała, czy też jest ona po prostu niedostępna w Polsce (podobnie jak np. Vidzone na PS3)?

2) Skype - czy dobrze rozumiem, że żeby uruchomić tę opcję muszę dokupić specjalną kamerę do telewizora Bravia? Powiem szczerze, że spodziewałem się, że to zadziała po podłączeniu zwykłej kamery internetowej. Niestety wypróbowałem 3 różne (w tym dwie firmy Sony) i funkcja nie działa.

3) Nagrywanie na USB - czy dobrze rozumiem, że jest to ograniczone do sygnału DVB-T? Jeśli nie, to bardzo proszę osobę, której udało się tego użyć o podanie przepisu na sukces. No a jeśli rzeczywiście działa tylko dla DVB-T to chyba średnio przydatne...

4) Sieć - "Aktywuj rozszerzone funkcje". O co tutaj chodzi? Zrejestrowałem się i chyba nic się nie wydarzyło. Czy coś powinno się było wydarzyć - ewentualnie czy wydarzy się w przyszłości?

5) Picasa - jak powiększyć zdjęcie tak żeby zajmowało cały ekran?

6) Youtube - czy można zrobić coś, żeby Youtube przestał traktować mnie jako użytkownika z Polski? Obecnie "najczęściej oglądanym" są zamieszki po meczu o Puchar Polski. Jakoś wątpie, żeby to było najczęściej oglądane "na świecie". Czy jest sposób na wyłączenie "terytorialności" w Youtube?

7) DLNA - czy istnieje SZCZEGÓŁOWY spis formatów i codeców wspieranych przez DLNA w mojej Bravii? Obecnie telewizor ma kilka różnych zachowań zależnie od pliku wybranego w PS3 Media Serverze:
a) albo go odtwarza prawidłowo
b) albo go nie odtwarza i podaje jeden z komunikatów, np. "nieobsługiwana rozdzielczość"
c) albo się resetuje

😎 Sterowanie przez HDMI - czy istnieje możliwość takiego włączenia sterowania przez HDMI, aby włączenie PS3 powodowało włączenie Bravii i NIC WIĘCEJ? Obecnie po włączeniu sterowania przez HDMI pilot od Bravii staje się padem (Home działa jak PS Button), co w ogóle mi nie odpowiada.

Z góry dziękuję za wszelkie rady i odpowiedzi (może wypowie się ktoś z Sony?). Pozdrawiam...

T.S.

20 ODPOW. 20
kratylos
Nowicjusz

Track ID juz działa :c25