anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BRAVIA Internet Video - zniknęła ipla, tvnplayer i VOD TVP

spoldigeetal1yvmlf
Początkujący

BRAVIA Internet Video - zniknęła ipla, tvnplayer i VOD TVP

Witam,
Czy ktoś może potwierdzić ten sam problem - co prawda dotyczy kina domowego, ale może występuje na wszystkich sprzętach BRAVIA Internet Video. Jeszcze dzisiaj rano korzystałem z tvnplayer i ipla na moim kinie domowym. Niestety wieczorem popełniłem wielki błąd - gdy kino domowe po uruchomieniu zakomunikowało, że jest dostępna aktualizacja listy mediów wideo - potwierdziłem ją. Niestey tym samym pozbawiłem się możliwości oglądania mediów z tvnplayer, ipla i TVPD TVP - wszystkie zniknęły. Zostały inne - Youtube, Eurosport i inne w ogóle mnie nie interesujące media.

Czy ktoś ma ten sam problem?

Mój sprzęt to BDV-E380

24 ODPOW. 24
Jagg76
Poszukiwacz

Ja mimo ostatniej aktualizacji także nie moge korzystac z VOD tvn, tvp oraz IPLA. To wciaż błąd SONY.

Jagg76
Poszukiwacz

Proponuje byś przy włączonym TV przytrzymał przycisk power na pilocie tak długo, aż telewizor wyłączy się i włączy na nowo. Po tym ipa powinna wrócic.

profile.country.PL.title
macko83
Poszukiwacz

U mnie nadal brak. Mam tylko YouTube i Opera TV Store. TVP vod mam przez tv hybrydowa, ale gdy coś włączę to mam tylko dźwięk. Polsat i TVN nie pokazuje hybrydy.
profile.country.PL.title
Raskol
Użytkownik

polsat i tvn nie maja hybrydy nie oczekuj tego

tvp oraz focus/eska maja hybryd

tomek8400
Nowicjusz

Kupiłem KDL-32R500C w mediamarkt i zapewniali sprzedawcy ze jest ipla tvn player. Niestety w opera tv store nie ma takiej opcji. Gdybym wiedzial kupil bym bez opcji internetowej. 

Dodam ze na innym modelu sony w moim domu wszystko smiga.