anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

smartfon Xperia Z2 problem z mikrofonem

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Damian2509
Poszukiwacz

smartfon Xperia Z2 problem z mikrofonem

Witam mam taki problem, który dotyczy mikrofonu w smartfonie sony xperia z2 (słabo mnie słychać podczas rozmowy) . Już raz oddałem go na gwarancji lecz technicy z serwisu Sony stwierdzili, że wszystko jest ok i usterki nie stwierdzili, zresetowali oni tylko system. Zastanawiam się co dalej robić, bo takie odsyłanie do serwisu będzie trwało w nieskończoność. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale telefon brałem w plusie.

 

Jeżeli taki temat już istnieje to przepraszam i proszę o przeniesienie.

27 ODPOW. 27
icebearrr
Użytkownik

W nastepnym tygodniu idę do salonu orange i składam Rękojmię o wymianę telefonu na nowy :). Zdam relację z przebiegu zgłoszenia. Pozdrawiam !

profile.country.PL.title
Karolina_L
Moderator

Witajcie,

 

przede wszystkim, bardzo mi przykro z powodu problemów dotyczących Waszych smartfonów.

 

Niestety na tym forum nie zajmujemy się telefonami Xperia. Aby uzyskać odpowiedzi na Wasze pytania najlepiej będzie jeśli skontaktujecie się bezpośrednio z Sony Mobile:

 

telefon: +48 22 22 77 444
e-mail: questions.pl@support.sonymobile.com

strona pomocy Xperia care: http://www.sonymobile.com/gb/support/contact-us/country/pl_PL/

 

Możecie także poszukać informacji na forum poświęconym telefonom Xperia:

http://talk.sonymobile.com/

(forum w języku angielskim).

 

Pozdrawiam serdecznie, 

 

Karolina

wojtek_f
Poszukiwacz

Witam, też miałem opisane problemy z mikrofonem (ucinanie słów, głos jak z rury itp.) i zastanawiałem się jak niektórzy z Was nad oddaniem telefonu do naprawy. Zanim to zrobicie spróbujcie wyłączyć (włączone chyba defaultowo) ustawienie:

Ustawienia>Ustawienia połączeń>Redukcja szumów mikrofonu

 

U mnie problem zniknął jak ręka odjął, może ten pomysł i wam też pomoże

icebearrr
Użytkownik

Mi niestety zmiana ustawień nie pomogła....
Podczas rozmowy przytrzymajcie telefon barkiem lub zasłońcie tylną górną część telefonu (przyciśnijcie go mocno do ucha) to zacznie przerywać Wasz głos u osoby, z którą rozmawiacie...... śmiech na sali .......

profile.country.PL.title
Damian2509
Poszukiwacz

Ja we wtorek odsylam telefon drugi raz do serwisu  i  jak "super serwis" nic nie zrobi to po trzeciej reklamacji wymienie sobie na samsunga s5 ( może troche plastikowy ale przynajmniej będzie działać :slight_smile:

icebearrr
Użytkownik

W moim przypadku będzie podobnie, jeśli dostanę 2 razy telefon z tą samą wadą, zmieniam na HTC One.

profile.country.pl_PL.title
Maszer
Poszukiwacz

Niestety u mnie problem nadal występuje i to chyba wada Z2 lub oprogramowania 4.4.4 zbyt mała czułaść mikrofonu

profile.country.pl_PL.title
Maszer
Poszukiwacz

Może Lolipo coś poprawi

Też to miałem z modelem SONY Xperia tipo. Wyjątkowo nieudany model. Dwukrotnie wymieniono mi na gwarancji płtę główną, w związku z pogłosem słyszanym przez rozmówcow, a także słabą słyszalnością przez mikrofon modelu SONY Xperia tipi. W końcu kupiłem aparat innej firmy.

No kurczę, niezla jazda. Porządna firma tak nie robi. Ja się szykuję na sądową potyczkę z SONY, które sprzedało mi radio internetowe, dla którego wkrotce zawiesiło transmisję stacji z internetu i teraz stosuje strusią politykę odmawiając uznania reklamacji i zalecając cierpliwość.