anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

BDV-E4100 | Kino domowe

ROZWIĄZANE
Bushido1979
Nowicjusz

BDV-E4100 | Kino domowe

witam wszystkich. Zakupiłem wspomniane kino domowe i mam kłopot. Otóż z racji małego pokoju chciałem głośniki przednie postawić z tyłu ale brakuje kabla. Czy można pzrepiąć kable z ,miejszych głośników do tych większych? nie jestem specjalistą nie mam takich umiejętności a kłopot jak dla mnie jest taki, że jak rozkręciłem głośniki duży i mały okazało się, że większe z nich mają dwa mniejsze głośniki a m,niejsze tylko jeden. Większe posiadają połączenie między wspomnianymi głośnikami. czy może mi ktoś pomóc?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Wracamy z odpowiedzią od naszego działu odpowiedzialnego za sprzęt audio. Sugerują unikanie zamiany przednich głośników z tylnymi. Tylne głośniki surrund, to głośniki które mają dodać efekt pogłosu w dźwięku przestrzennym. Zwykle mają o wiele węższe pasmo przenoszenia niż głośniki przednie z tego samego zestawu. Najprościej rzecz ujmując, to nie będzie dobrze grało i możliwości sprzętu nie będą wykorzystane.

Należy mieć również na uwadze oddzielną kwestię jaką jest ewentualna utrata gwarancji jeśli sprzęt będzie przerabiany.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Dziękuejmy za zapytanie. Przekazaliśmy sprawę do naszego działu technicznego, odpowiedzialnego za sprzęt audio. Po zapoznaniu się przez nich ze sprawą, wrócimy z odpowiedzią.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony.

profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Wracamy z odpowiedzią od naszego działu odpowiedzialnego za sprzęt audio. Sugerują unikanie zamiany przednich głośników z tylnymi. Tylne głośniki surrund, to głośniki które mają dodać efekt pogłosu w dźwięku przestrzennym. Zwykle mają o wiele węższe pasmo przenoszenia niż głośniki przednie z tego samego zestawu. Najprościej rzecz ujmując, to nie będzie dobrze grało i możliwości sprzętu nie będą wykorzystane.

Należy mieć również na uwadze oddzielną kwestię jaką jest ewentualna utrata gwarancji jeśli sprzęt będzie przerabiany.

 

Pozdrawiamy, zespół Sony