anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

TEST: Sony 70-200 mm f/2.8 G

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

TEST: Sony 70-200 mm f/2.8 G

TEST: Sony 70-200 mm f/2.8 G

grzybki z barszczem
6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Rafiki.
Doradca

Dziękujemy Marcinie za kolejny ciekawy test.

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Bardzo proszę - będą następne.

grzybki z barszczem
Norbert-----
Początkujący

Ja może jeszcze dodam pare słów w porównaniu do sędziwego MAF 80-200/2.8 (czarny)

SSM jest wolniejszy od 20letniego MAFa ale za to cechuje go wyraźnie lepsza kultura pracy (cichy i nie szarpie więc ptaki nie uciekają podczas ostrzenia :slight_smile: ). Na przysłonach 2.8-4 jest ostrzejszy od MAF, w reszcie przysłon jest porównywalny. Minimalna odległość ostrzenia (1.2 vs 1.8m) też nie jest do pogardzenia...dzisiaj się o tym przekonałem focąc wiewiórkę "od spodu" - jakbym miał MAFa to musiałbym się położyć na ziemi, z SSM wystarczyło przykucnąć. Wydaje mi się że SSM ładniej rysuje...

Generalnie mając MAF 80-200/2.8 wydaje mi się, że nie warto wydawać ponad 6tys za nowego SSM...chyba, że trafi się tańsza używka :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
piskrob
Nowicjusz

Mam pytanie, zdecydowałem się na zakup tego modelu obiektywu.
Okazuje się że dostępność jest więcej niż kiepska a jeśli już jest to cena zabija od razu.
I teraz pytanie czy wchodzić w systemówkę ? czy szukać jakiego Tamrona albo Sigmę ?
Mam A900 i chciałbym wyciskać max'a a co się z tym wiąże wybrać właściwy produkt.
Zdaję sobie sprawę że ten model nie jest tani - poradźcie bo mam już teraz sporą zagrywkę...

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Pedros napisał(a):


Mam A900 i chciałbym wyciskać max'a a co się z tym wiąże wybrać właściwy produkt.


Moim zdaniem sam odpowiedziałeś sobie na pytanie.

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

sadam napisał(a):

Pedros napisał(a):


Mam A900 i chciałbym wyciskać max'a a co się z tym wiąże wybrać właściwy produkt.


Moim zdaniem sam odpowiedziałeś sobie na pytanie.


Potwierdzam - jedyne inne możliwości to:
Minolta APO 70-200 mm f/2,8 G SSM
Minolta 80-200 mm f/2,8 G
Obydwa pokazują się tylko na rynku wtórnym więc dostępność nikła.
Sony 70-200 mm f/2,8 G jest :smileythumbsup:

grzybki z barszczem