anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nasada pierścieniowa do HVL-F42

rubin-----
Początkujący

Nasada pierścieniowa do HVL-F42

Czy istnieje nasada pierścieniowa do zewnętrznej lampy błyskowej HVL- F42 typu ring flash,zgodna z wymiarami palnika.Proszę o pomoc.

7 ODPOW. 7
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Ja zrobiłbym tak - zadałby to pytanie sprzedawcom tego typu akcesorium - podając im wymiary palnika swojej lampy :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Pamiętam, że kiedyś Dosiek robił coś w tym stylu samemu :c20

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Pamiętam, że kiedyś Dosiek robił coś w tym stylu samemu :c20


http://klubkm.pl/forum/images/smilies/yes.gif i bardzo fajne to było :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Doslav gdzie jesteś http://klubkm.pl/forum/images/smilies/hophop.gif
bo pamiętam też że robił fotorelacji z procesu budowania tego ustrojstwa co mogłoby być bardzo przydatne w tym momencie ;)

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

czy fotorelację z budowy zrobił to nie wiem. Natomiast zapisałem sobie stronę na której można zobaczyć jego dzieło. Niestety bez zgody Radka wolę nie udostępniać linku do źródła.

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

jego dzieło


:c53 :c24

:smileyhappy:


Jakiś jestem ostatnio opóźniony w... przeglądaniu sprzętowych wątków (i nie tylko :c46 ). Żebym dopiero teraz tu trafił???

A ten zestaw fotek był właśnie stworzony dla forum - nie krępujcie się proszę :D Dziś pewnie trochę inaczej bym to rozwiązał ale napomknąć wypada, że ustrojstwo okazało się nadzwyczaj trwałe (służy mi do dziś) i uniwersalne. Sporo zdjęć już z jego udziałem powstało - w kategorii "prawiebezcieniowej" jest świetne :smileythumbsup:

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

W takim razie brakuje tylko linku do "ustrojstwa" -> Ustrojstwo