anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sadam - fotki moje

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Sadam - fotki moje

Komentować zacząłem a nie pokazałem nic swojego, więc trzeba to zmienic :D
Miłego oglądania.

DSC08528i.jpg

DSC08544i.jpg

DSC08576i.jpg

493 ODPOW. 493
profile.country.pl_PL.title
norobob
Początkujący

śmieszny ten wstydliwy :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Na 67 szkoda że akurat się schował a na 68 to ona sama tam wpadła czy ktoś jej pomógł :smileytwisted:

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

norobob, Szczupic - dziękuję.

Co do 68 to jakoś tak z zasady mam, żeby naturze nie pomagać w takich sprawach.
Dzisiaj byłem też świadkiem upolowania motylka ale akcja była błyskawiczna a "norka" głęboka i nie dało rady jej uwiecznić.

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Właśnie jeszcze jedno pytanie :) jakiego dyfuzora używasz jeśli można wiedzieć :question:

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Żadnego :c9 Na ogół korzystam ze światła zastanego lub z lampy wbudowanej :(

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

sadam napisał(a):

Żadnego :c9 Na ogół korzystam ze światła zastanego lub z lampy wbudowanej :(



:c7 No to jeszcze większe brawa za fotki :c4 :c4 :c4

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

bardzo mi się podoba 68 :c4

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

68 - świetnie pokazane :thumbsup: ciekawe czy biedactwo będzie przystawką czy daniem głównym

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Witaj Adamie wypowiem się ogólnie bo jak bym zaczął po kolei to na pewno nie starczyło by mi dnia i nocy fajna galeria ostatnie fotki exrta z pajączkiem miodzio :c4 kwiatki tez pięne i kolorowe pozdrawiam Jarek

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

67 i 68 fajowe :thumbsup:
Bardzo mi sie podobają :)
Brawo :c4

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________