anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kris - Paris

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kris - Paris

i ja postanowiłem pokazać forumowemu gronu swoje prace :nauseated_face:

zapraszam do oglądania i wyrażania swoich opinii - przyjmę krytykę na klatę, więc bez obaw :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
3 314 ODPOW. 3 314
Misiek025
Początkujący

543 - młody Michael Jordan

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Jak zwykle kris szybszy ode mnie, ja sam nie wiem kiedy się dokopię do tych zdjęć z wizyty u sKubiego, powinienem w coś wrzucić za jakiś czas ale kiedy to sam nie wiem.

Wracając do sesji NBA, bardzo ale to bardzo podoba mi się 543, choć masz jeszcze jedno fajne z innego kąta tylko je kitrasz :c68

Z pozostałych (i to na wszystkich) to podobają mi się miny no i tło of course.

Może za dużo pokazałeś z sesji z graffiti ale wiem zapewne ciężko było Ci się powstrzymać od pokazania ich :D. Kubi jest genialny i te minki wywołują ochy i achy :smileymrgreen:, sam zapewne będę miał ciężko.

No i czekam na więcej!

Tommygun------
Początkujący

541 najlepsze.
Why?
Bo jest najoryginalniejsze, nie ma zbyt mocnej saturacji oraz nie ma zbyt mocnej winiety jak na poprzednich. Ba, w ogóle jej nie ma, jest najczystsze i najbardziej naturalne, dla mnie najlepsze. ;)
Podobają mi się za to złapane emocje, zasadniczo to na wszystkich. Wiem jak to przy dzieciach, pozbycie się kilku fajnych zdjęć jest trudne ale faktycznie to gdyby było ich mniej, to wyszło by tej serii na dobrze.

profile.country.PL.title
.Enzo.
Poszukiwacz

A mi się najbardziej 540 podoba. Szkoda tylko, że na trawce a nie na boisku ;/ Modelowi brakuje tylko butów takich jak mają ci koszykarze 😜

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Lajam napisał(a):

nie ma żadnych ujęć które pokazują, że jest na boisku do koszykówki...żadnych linii itp.


Bo to jest StreetBall gracz, a nie jakaś popie.rdółka koszykarska :smileyhappy:



Enzo napisał(a):

A mi się najbardziej 540 podoba. Szkoda tylko, że na trawce a nie na boisku ;/ Modelowi brakuje tylko butów takich jak mają ci koszykarze 😜


i czarnej skóry, i afro, i fajnych lasek, i wypasionych fur :smileyhappy:


Dziękuję za słowo pozostawione. A tym, którzy oglądali, a nie skomentowali nie dziękuję - bo przez was nie mam motywacji do wrzucania :smileyhappy:


Czas odkurzyć album. Pewnie polecą odgłosy krytyki, że to źle, że to mogło być lepiej. Potwierdzam. Mogło być gorzej :smileyhappy:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Krisu za mało dołu :P

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Za mocno poobcinałeś...

profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Szczupic napisał(a):

Krisu za mało dołu :P


podpisuję się pod tym obiema ręcami ;)

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

no ale gdybym zszedł niżej z kadrem, to by nie było oka widać. I by mnie Ania zamordowała z uwagi na czas poświęcony na mejkap :slight_smile:
Kupcie mi duże studio, to nie będę tak ciął :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
thomasx
Poszukiwacz

kris napisał(a):

Lajam napisał(a):

nie ma żadnych ujęć które pokazują, że jest na boisku do koszykówki...żadnych linii itp.


Bo to jest StreetBall gracz, a nie jakaś popie.rdółka koszykarska :slight_smile:



Enzo napisał(a):

A mi się najbardziej 540 podoba. Szkoda tylko, że na trawce a nie na boisku ;/ Modelowi brakuje tylko butów takich jak mają ci koszykarze 😜


i czarnej skóry, i afro, i fajnych lasek, i wypasionych fur :slight_smile:


Dziękuję za słowo pozostawione. A tym, którzy oglądali, a nie skomentowali nie dziękuję - bo przez was nie mam motywacji do wrzucania :slight_smile:


Czas odkurzyć album. Pewnie polecą odgłosy krytyki, że to źle, że to mogło być lepiej. Potwierdzam. Mogło być gorzej :slight_smile:



jep, mogła to nie być Ania ... :)

ale mam uwagę, za mało u dołu ... za dużo uciąłeś ...