anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kris - Paris

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kris - Paris

i ja postanowiłem pokazać forumowemu gronu swoje prace :nauseated_face:

zapraszam do oglądania i wyrażania swoich opinii - przyjmę krytykę na klatę, więc bez obaw :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
3 314 ODPOW. 3 314
Niniel
Początkujący

Dużo pionów i dużo ślicznych widoków :)
Ładne tam słonko świeci :)

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Pięknie tam...świetne zdjęcia stamtąd przywiozłeś :c4

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Niniel napisał(a):

Ładne tam słonko świeci :)

Co jest ogromną rzadkością tam, bo zazwyczaj leje lub jest zimno.

kris napisał(a):

528.

Widzę że nawet ten denerwujący domek po drugiej stronie się tutaj znalazł. Ta "skaza" na tamtym brzegu. Uważam też że te "po wschodowe" mają lepsze światło i kolorki niż z dnia poprzedniego :smileymrgreen:

Awia-----
Początkujący

niezłe te sny ... a dream w wydaniu facecika na torbach porusza, choć trochę na smutno

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

No kris ładniutkie te foteczki ze Szkocji :c4, jedynie 2 pierwsze panoramy takie jakby nie ostre były (mam nadzieje że mnie nie :c98) :slight_smile:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Nie znam specyfiki szkiełka, ale jakoś mam mieszane uczucia co do zdjęć. Bo... Najogólniej: takie nienaturalnie wysycone kolorem (chętnie obejrzałabym RAWa) , kontrastu jakby ciut za dużo... trochę jakby nie szkockie.
Powiem szczerze - na tapetę do kompa - git, do portfolio - już nie bardzo. Nie zrozum mnie źle - same widoki cudne, ale takie robione na Riwierę czy coś tam - Szkocja kojarzy mi się inaczej.

grzechoslaw
Początkujący

:c18 A mnie Szkocja zawsze jakoś kojarzyła się z wiecznymi mgłami i ogólnym zachmurzeniem, a tu kolorki jak z południa, a nie północy ;).

Bardzo miło zobaczyć takie dobre fotki z podrózy :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
12MaRTiN90
Nowicjusz

ładna ta Szkocja :c20 z bardzo ładnymi widoczkami :c20 no i dobrze pokazana :c4

____A500 | 8 | 18-55 | 55-200 | HVL-F42____
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dziękuję pięknie wszystkim :D
zachęcam do komentowania również tych, którzy tylko oglądają - nie ma się czego bać :D

Tadeusz napisał(a):

A w takim zamku mógłbym mieszkać... przez jakiś czas ;)


To da się zrobić....tzn. są tam pokoje urządzone na połowę ubiegłego wieku tak, że Tadziu - dałbyś radę :D

Awia napisał(a):

niezłe te sny ... a dream w wydaniu facecika na torbach porusza, choć trochę na smutno

:shock:
witaj Awia - jak rozumiem te słowa dotyczą zupełnie pierwszego kadru tutaj wrzuconego ?


Rutek68 napisał(a):

No kris ładniutkie te foteczki ze Szkocji :c4, jedynie 2 pierwsze panoramy takie jakby nie ostre były (mam nadzieje że mnie nie :c98) :slight_smile:


może tak być - tzn. po wyostrzeniu miałem wrażenie, że jest zbyt ostro i zrezygnowałem :smileymrgreen:



Nie znam specyfiki szkiełka, ale jakoś mam mieszane uczucia co do zdjęć. Bo... Najogólniej: takie nienaturalnie wysycone kolorem (chętnie obejrzałabym RAWa) , kontrastu jakby ciut za dużo... trochę jakby nie szkockie.
Powiem szczerze - na tapetę do kompa - git, do portfolio - już nie bardzo. Nie zrozum mnie źle - same widoki cudne, ale takie robione na Riwierę czy coś tam - Szkocja kojarzy mi się inaczej.


Czy dużo kontrastu nie wiem. Chyba jednak duże znaczenie tutaj ma to na czym się te foty ogląda. Widziałem te zdjęcia na różnych monitorach...ała. Od suchoty, do kolorowanki - trudno się mówi :D
Aniu nie obrażam się, ale co ja poradzę na to, że tak tam było? Szkocja kojarzy się smutno, szaro, buro i ponuro. Nie moja wina, że jak ja tam byłem, było mega wypas słonko. Przecież to nie ode mnie zależy, jak w danej chwili wygląda ten rejon. Nie ukrywam, że zdecydowanie b. wolę to słonko, przez które się topiłem, niż deszcz i przepalone niebo, które zepsułoby wszystkie zdjęcia. Zresztą zachęcam wszystkich by się tam wybrać :D
No i nasuwa mi się takie określenie: "Każdy ma taką Szkocję, na jaką zasłużył" - jak widać zasłużyłem na Szkocję wersja Riwiera i nie będę ukrywać, że nie jest mi z tym źle :smileyhappy:


grzechoslaw napisał(a):

:c18 A mnie Szkocja zawsze jakoś kojarzyła się z wiecznymi mgłami i ogólnym zachmurzeniem, a tu kolorki jak z południa, a nie północy ;)

bo przez ponad 200 dni w roku tam jest mglisto i deszczowo. Trafiło się słonko. Lubię słonko, dodaje kontrastu, dodaje kolorów :D

no to co? Lecę dalej z Riwie.....tfu...Szkocją :c22

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
TMiN-----
Początkujący

532 533 535 jak to mawiają użytkownicy paszczobook'a "Lubię to :thumbsup: " Trochę ci zazdraszczam tego pleneru i widoczków :D