anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

KarolG - Jesień

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

KarolG - Jesień

Witam wszystkich użytkowników forum :). Przez jakiś czas tu zaglądałem i szwendałem się przeglądając jedynie tematy. Dziś doszedłem jednak do wniosku, że fajnie byłoby również coś pokazać i przede wszystkim czegoś się nauczyć. Tak więc mam nadzieję na dużą ilość konstruktywnej krytyki :). Pozdrawiam serdecznie

232 ODPOW. 232
profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Witam, trochę mnie tu nie było, więc pora co nieco nadrobić :). Tym razem widoczki z Holenderskiego miasta Gouda. Polecam wszystkim miłośnikom sera i nie tylko :) .

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz
profile.country.PL.title
Arturro10
Użytkownik

Witam

Holenderskie :thumbsup: super kolory i światło, a za reportaż więzienny :c4

Pozdrawiam

HipiAnia
Początkujący

super zdjęcia :) ale najbardziej spodobało mi się zdjęcie 169 :) wygląda jak by te okiennice były po przyklejane na zdjęcie, ciekawy efekt ^^

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

169 i 171 :c4

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.pl_PL.title
bart_m26
Użytkownik

Ładna ta Holandia w Twoim obiektywie, poprzedni fotoreportaż z więzienia świetny, tylko na 164 coś z ostrością nie jest idealnie...

Sony A35, 18-55mm, 50mm/1.8 +pasja i plany
profile.country.PL.title
akamel.
Doradca

No i znowu chyba idę pod prąd. Reportaż więzienny szału nie robi, bo brak mu jakiejś myśli przewodniej i przynajmniej jednej(może dwóch) fotek, wokół, których można zbudować jakąś opowieść. Reasumując potencjał nie został wykorzystany.
Holandia- fajne i solidne fotki wakacyjne
167- to mnie oczarowało sielankowym nastrojem i pięknymi kolorami. :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Akamel, bart_m26, Rutek68, HipiAnia, Arturro10 dziękuje za odwiedziny :c22 .

akamel napisał(a):

No i znowu chyba idę pod prąd. Reportaż więzienny szału nie robi, bo brak mu jakiejś myśli przewodniej i przynajmniej jednej(może dwóch) fotek, wokół, których można zbudować jakąś opowieść. Reasumując potencjał nie został wykorzystany.
Holandia- fajne i solidne fotki wakacyjne
167- to mnie oczarowało sielankowym nastrojem i pięknymi kolorami. :thumbsup:



Akamel masz absolutną rację :c22 , to nie jest dobry fotoreportaż, właśnie z tego powodu o którym napisałeś. Gdybym poszedł tam jeszcze raz zrealizowałbym to zupełnie inaczej, pytanie czy posiadałbym wystarczającą ilość czasu aby go zrobić. Pięć godzin to zdecydowanie za mało, a niestety tylko na tyle pozwoliło mi zwierzchnictwo zakładu ostatnim razem.

Tym razem przesyłam kilka zdjęć z Amsterdamu, ale żeby ogarnąć to miasto potrzeba naprawdę sporo czasu. Mam nadzieję, że w przyszły weekend znowu odwiedzę jakby nie było Wenecję Północy :) , wydaje mi się, że najlepiej iść tam nocą, ale strachu trochę mam jak pomyślę o tym co się tam nocą dzieje :smileyhappy: .

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Katwijk w Holandii, widok na morze północne, przy okazji również plaża dla kiteserferów :), piękne miejsce polecam gorąco.

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz