anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sterowniki dcr trv270e

marcin198341
Początkujący

sterowniki dcr trv270e

witam jestem szczesliwym uzytkownikiem kamery dcr-trv270e ale mam problem zapodzialm
plytke z sterownikami . poszukalem sterowniki w necie ale jest potrzbne te dane z plyty a ja nie ma tyej plytki czy bylby ktos kat mily i podeslal mi te nr pozdrawiam i dziekuje :P

22 ODPOW. 22
Novinka-----
Początkujący

Hej, o jakie nr ci chodzi konkretnie?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Chodzi o numer jak na zdjęciu poniżej:

http://img837.imageshack.us/img837/3656/numerkamery.jpg

Proponuję skontaktować się z Sony. W takich przypadkach nikt nie robi problemów i bez przeszkód pomogą Ci z tymi sterownikami. Link poniżej:

http://support.sony-europe.com/contacts/index.aspx?site=odw_pl_PL

marcin198341
Początkujący

witam kolego tak chodzi mi o te nr z plyty w serwisie sony polska odpowiedziano mi ze musze kupic nowe sterowniki i kosz 52 zl

MarQs-----
Początkujący

Cześć Marcin,

Czy mógłbyś podać numer seryjny sprzętu? Na jaki system operacyjny będziesz chciał instalować sterowniki kamery?

Postaramy się coś zaradzić ;-)

marcin198341
Początkujący

witam dziekuje za zainteresowanie tematem >>
bede to instalowal na systemie vista
a to mmery kture znajdja sie na spodzie kamery na bialym tle sa nr 216486 i pod tym nr jest taki nr 2-547-772-02
i chodzi mi o sterowniki do podlaczenia kamerki do kompa czyba nazywa sie to picters paciet

MarQs-----
Początkujący

marcin198341,

Czy mógłbyś jeszcze napisać, na której Viście pracujesz? 32 czy 64 bity?

Potrzebuję tej informacji, bo staram się pobrać odpowiedni sterownik ;-)

marcin198341
Początkujący

u i tu bedzie problem gdzie to sprawdzic

Majewski-----
Początkujący

Witam,
żeby sprawdzić, czy na komputerze jest zainstalowana 32-bitowa czy 64-bitowa wersja systemu Windows, wykonaj następujące czynności:

1. Otwórz aplet System, klikając przycisk Start, klikając kolejno polecenia Panel Sterowania, System i konserwacja, a następnie klikając polecenie System.

2. W aplecie System można sprawdzić typ systemu.

Można również najechać kursorem myszy na napis "Mój Komputer" w menu, klikasz prawym i z menu kontekstowego wybierasz "właściwości" (lub "preferences").

MarQs-----
Początkujący

Marcin,

Zerknij na screenshoty, to dwa kroki gdzie najszybciej znajdziesz wersje swojego systemu,
tak jak wspomniał kolega Majewski w drugiej z podanych opcji dostępu do tej informacji.

Myślę, że będziemy musieli zainstalować sterownik USB (który już mam dla Ciebie) ze zmianą zgodności dla systemu WIN XP, ale o tym za chwilę. Są problemy ze sterownikiem do USB do Visty. Zaczniemy od sterownika USB do przechwytywania obrazu - później przejdziemy do programu w, którym ewentualnie chciałbyś edytować swoje nagrania video.