anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY 7 II (ILCE-7m2) tryb ostrzenia DMF z powrotem do podglądu pełnego kadru.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
f-lexa
Poszukiwacz

SONY 7 II (ILCE-7m2) tryb ostrzenia DMF z powrotem do podglądu pełnego kadru.

Witam. Czy jest możliwość, aby po manualnej korekcie ostrzenia (w której to mamy powiększenie/przybliżenie obszaru ostrzenia) przed zrobieniem zdjęcia powracał do obrazowania pełnej klatki utrzymując korektę . Pozdr.

Tagi (2)
1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Hej

 

jak masz ustawiony czas powiększenia ustawiania ostrości?

 

Menu>Ustawienia Niestandardowe>czas potwierdzenia ostrości> wybierasz jak długo ma powiększać obraz przy ostrzeniu manualnym. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
f-lexa
Poszukiwacz

Po braku odpowiedzi domyślam się, że takiej opcji brak. Czy to przypadkiem nie jest niedopatrzenie twórców oprogramowania?  Tak funkcjonuje nawet leciwy NEX-5. Pomijając moje preferencje, taki sposób działania funkcji wydaje się logiczny i potrzebny. Pozdr.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Hej

 

jak masz ustawiony czas powiększenia ustawiania ostrości?

 

Menu>Ustawienia Niestandardowe>czas potwierdzenia ostrości> wybierasz jak długo ma powiększać obraz przy ostrzeniu manualnym. 

profile.country.PL.title
f-lexa
Poszukiwacz

Wybawco mój 😀 Dziękuję bardzo za pomoc . Dwie godz. grzebałem w menu i nie znalazłem. Jeszcze długa droga przede mną, aby okiełznać menu A7 🙄 Szkoda, że instrukcja nie grupuje wszystkich ustawień dot. danej funkcji. Byłoby znacznie prościej. W końcu działa jak należy. Pozdrawiam