anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

S/N body

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
remaxzgierz
Poszukiwacz

S/N body

Ze zwykłej ciekawości wpisałem nr seryjny swojej A77, którą kupiłem nową w Sony Center (zakup potwierdzony f-vat zawierającą tenże s/n), na stronie napraw CSI i jakież było moje zdziwienie, gdy okazało się , że naprawiano tam A35 o tym samym numerze. Ktoś spotkał się z taką sytuacją ?

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Powiem szczerze, że nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać status naprawy nowo zakupionego aparatu...

 

Co do numeru - to całkiem możliwe, że się powtórzył. 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Powiem szczerze, że nie przyszło mi do głowy, żeby sprawdzać status naprawy nowo zakupionego aparatu...

 

Co do numeru - to całkiem możliwe, że się powtórzył. 🙂

profile.country.PL.title
remaxzgierz
Poszukiwacz

Właśnie chodzi mi tylko o potwierdzenie czy to możliwe by numeru się powtarzały . Zadałem to pytanie CSI , ale nie doczekałem się odpowiedzi.

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

Sam jestem ciekawy, absurdalne wydaje się by S/N urządzenia mógłbyć powtórzony. W takiej sytuacji od razu wykluczona byłaby możliwość odzyskania sprzętu skradzionego.

[α77]
profile.country.PL.title
pawelszymanski6
Expert

Absurdalne by było gdyby każdy produkt miał inny numer seryjny (liczb by nie starczyło)...Moim zdaniem nie ma problemu bo ten sam numer seryjny dotyczy dwóch różnych modeli aparatów. JagiS jak zgłaszasz kradzież sprzętu oprócz SN podajesz też model aparatu...

profile.country.PL.title
remaxzgierz
Poszukiwacz

Mam potwierdzenie z CSI numery seryjne mogą się powtarzać w różnych modelach.

profile.country.PL.title
JagiS-----
Użytkownik

Jeżeli sprawa dotyczy różnych urządzeń, to oczywiście nie ma tematu. Przecież oczywiste jest, że numery mogą się powtarzać. Zrozumiałem wcześniej, czytając post, że numery seryjne mogą się powtarzać dla tego samego modelu aparatu.

[α77]