anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Parę pytań o model Sony a58.

ROZWIĄZANE
profile.country.en_GB.title
DZNornik
Poszukiwacz

Parę pytań o model Sony a58.

Witam !

Zamierzam w najbliższym czasie zmienić a300 na a58.Sporo się dowiedziałem o tym modelu na tym forum i jestem zdecydowany na ten model.

Mam w związku z tym parę pytań technicznych.

1) Aparat ma stopkę do lampy multi interface, czy jest możliwość wpięcia lampy sterowanej manualnie ze stadardową stopką np.YongNuo YN-560II - nie jest przeznaczona do Sony, czy jednak należy kupić (chodzi o lampy sterowane i ustawiane ręcznie) taką, która ma stopkę do Sony YongNuo YN-560II do Sony/Minolta i do tego specjalny adapter ?

2) Jak dokładnie działa oprogramowanie Remote Camera Control ? Rozumiem że chodzi o połączenie z np. laptopem, czy to znaczy że można robić zdjęcia z laptopa, nie bardzo to potrafię pojąć.

3) Zapytam o ten problem tutaj, bo nie nie wiem co mam zrobić aby nie logować się na stronie GB (j.angielski znam słabo). Jak można to zmienić, bo gdy kliknę zostań na stronie polskiej to zresettowane hasło nie działa.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

 

dobry wybór. A58 to świetny stosunek cena/jakość :slight_smile:

 

1) Ja kupiłbym ze stopką ISO (standard). Pominąłbym kupowanie pod SONY i adaptera. TYm bardziej, że jest to manualna lampa. Nie testowałem tej konkretnie lampy ze stopką iso, ale kiedyś testowałem lampy canona na A99. Rzadnych problemów z wyzwalaniem :slight_smile:

 

2) Podpinasz kamblem usb aparat do komputera i możesz wyzwalać migawkę i od razu oglądać zdjęcie na komputerze. Często stosowane przy fotografii produktowej.

 

3). Zgłoszę Twój problem "wyżej" :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Witaj,

 

dobry wybór. A58 to świetny stosunek cena/jakość :slight_smile:

 

1) Ja kupiłbym ze stopką ISO (standard). Pominąłbym kupowanie pod SONY i adaptera. TYm bardziej, że jest to manualna lampa. Nie testowałem tej konkretnie lampy ze stopką iso, ale kiedyś testowałem lampy canona na A99. Rzadnych problemów z wyzwalaniem :slight_smile:

 

2) Podpinasz kamblem usb aparat do komputera i możesz wyzwalać migawkę i od razu oglądać zdjęcie na komputerze. Często stosowane przy fotografii produktowej.

 

3). Zgłoszę Twój problem "wyżej" :slight_smile:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
DZNornik
Poszukiwacz

Dziękuję serdecznie za zwięzłą i treściwą odpowiedż i zasygnalizowanie mojego problemu Ad.3.

profile.country.en_GB.title
DZNornik
Poszukiwacz

Niestety, ale to o co prosiłem w punkcie 3 dalej kuleje. Owszem mogę pisać i odpowiadać na posty w j.polskim, jednak strona jest w j.angielskim. Chyba nie pozostaje nic innego tylko zarejestrować się na inne konto e-mail.

Sylwus21
Poszukiwacz

Witam serdecznie.

Jaką kartę polecacie do tego aparatu?

 

Pozdrawiam,