anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A580 z usa...

7033-----
Początkujący

A580 z usa...

:c10 Witam :c10 ,jestem nowym użytkownikiem waszego forum i zarejestrowałem się tutaj po to aby zadać wal pare pytań ,ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć na nie wyczerpującej odpowiedzi.
Mianowicie czy ktoś z Was orientuje się czy w :c56 580 z usa znajdę polski język?
Stoję przed wyborem czy nie kupić w/w puszki w Polsce czy może przy okazji pobytu w usa, zachęca mnie do kupna w usa cena która różni sie cenu w polsce o ok. 1500zł.
Mam zamiar zajmować się fotografią profesjonalnie, więc zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej byłoby kupić długo oczekiwana :c56 77 ,ale wieśći na jej temat nie są zbyt optymistycze...

Prosze o odpowiedzi i z góry dzięki

25 ODPOW. 25
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dar801 napisał(a):

Najlepszym sposobem dowiedziec sie o tym bedzie napisac maila do biura obslugi klienta sony w usa :D


Wystarczy mi informacja jaką podał autoryzowany serwis DSLR w Polsce: CSI Foto i Video.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

aha.no w sony powinni wiedziec.pozd :D

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

W wersjach przeznaczonych na rynki północnoamerykański i australijski (U2, CA2, AU2) nie ma polskiego języka.
Dostępne są - poza angielskim: hiszpański, francuski, włoski i chiński.

sedzisz
Początkujący

W związku z apartem z USA...
Czy serwis Sony w Polsce naprawi aparat w ramach gwarancji komuś, kto tymczasowo przebywa w Polsce, przyjmując, że aparat w USA jest ciągle na gwarancji ?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

sedzisz napisał(a):

W związku z apartem z USA...
Czy serwis Sony w Polsce naprawi aparat w ramach gwarancji komuś, kto tymczasowo przebywa w Polsce, przyjmując, że aparat w USA jest ciągle na gwarancji ?


W ramach naprawy gwarancyjnej? Z tego co ja wiem, to nie. Ponieważ nie posiadasz europejskiej karty gwarancyjnej.
Ale najlepiej będzie sprawdzić u źródła:
C.S.I. Foto i Video
Ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
www.e-csi.pl
e-mail: info@e-csi.pl
tel. 022 3792090

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

Można też zapytać serwis USA, czy zwróci pieniążki za naprawę w autoryzowanym serwisie Sony w Polsce. :c18