anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

A580 z usa...

7033-----
Początkujący

A580 z usa...

:c10 Witam :c10 ,jestem nowym użytkownikiem waszego forum i zarejestrowałem się tutaj po to aby zadać wal pare pytań ,ponieważ nigdzie nie mogłem znaleźć na nie wyczerpującej odpowiedzi.
Mianowicie czy ktoś z Was orientuje się czy w :c56 580 z usa znajdę polski język?
Stoję przed wyborem czy nie kupić w/w puszki w Polsce czy może przy okazji pobytu w usa, zachęca mnie do kupna w usa cena która różni sie cenu w polsce o ok. 1500zł.
Mam zamiar zajmować się fotografią profesjonalnie, więc zastanawiam sie jeszcze czy nie lepiej byłoby kupić długo oczekiwana :c56 77 ,ale wieśći na jej temat nie są zbyt optymistycze...

Prosze o odpowiedzi i z góry dzięki

25 ODPOW. 25
7033-----
Początkujący

hmm,ograniczac to mnie nie wiele ogranicza trzysetkaale jedank brakuje paru funkcji...fotek HDR-uciazliwe troszke jes obrabianie ich programem komputerowy...panoramy-tak jak z HDR: program...nagrywanie wideo też by się przydało ponieważ nie zawsze chce sie nosić i kamere i aparat.nastepna kwestia-pixele-10.2 to troszke malo ponieważ sporo bawie sie w photoshopie i robię też wycinki z fotek w roznych stopniach przybliżenia wiec mam "bardzo duże wymagania" jak na amatora :tongue_winking:

i zaraz pewnie ktos powie "to nie aparat robi zdjęcia, ale fotograf"-tak zgadzam sie z tym ale aparat to ważne narzedzie ;]

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

To ja tylko jedno - pamiętaj, że A580 to nie kamera! To lustrzanka z wszystkimi tego konsekwencjami.

7033-----
Początkujący

no tak to jest jasne i oczywiste
ale lustrzanka to bardziej poreczna no i jednak szkla mozna wymieniac i to sporo daje ;]

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

ja kupilem 580 a UK i mam polski.pozd

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dar801 napisał(a):

ja kupilem 580 a UK i mam polski.pozd


Bo tak jak wyżej napisałem język polski jest zainstalowany w aparatach z europejskiej dystrybucji.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
spolnemesis1paejw
Początkujący

dar801 napisał(a):

ja kupilem 580 a UK i mam polski.pozd

Zapewne dlatego, że UK jest zaliczane do Europy?? :c34 I chyba nawet w Unii jest... :c18

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

nemesis napisał(a):

dar801 napisał(a):

ja kupilem 580 a UK i mam polski.pozd

Zapewne dlatego, że UK jest zaliczane do Europy?? :c34 I chyba nawet w Unii jest... :c18


Ale bardzo łatwo jest przez przypadek kupić w UK sprzęt z dystrybucji azjatyckiej, ponieważ jest tam wielu sprzedawców, którzy importują sprzęt z Hong-Kongu (bo taniej) ;)

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

ano jest w UE,a czy moj aparat zostal sprowadzony z Azji tego nie wiem.A amerykanie sa troche inni i mogli wpakowac wlasne oprogramowanie chodz powinni zostawic funkcje wyboru jezyka

Łączenie postów

z usa ostatnio sprawilem sobie SAL55200 :D

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

dar801 napisał(a):

ano jest w UE,a czy moj aparat zostal sprowadzony z Azji tego nie wiem.A amerykanie sa troche inni i mogli wpakowac wlasne oprogramowanie chodz powinni zostawic funkcje wyboru jezyka


to nie jest kwestia "wgrania". To inna płyta główna i pewnie coś jeszcze.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

Najlepszym sposobem dowiedziec sie o tym bedzie napisac maila do biura obslugi klienta sony w usa :D