anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

a550 czy a580

tomcio15-----
Poszukiwacz

a550 czy a580

Witam! Mam mały problem.Che kupić nową lustrzankę do focenia ptaków.I teraz mam dylemat.Ktora jest lepsza?Mi się wydaje że a580.I teraz moje pytania.
1.Która lustrzanka ma szybszy af?
2.Która lustrzanka ma lepszą jakoś zdjeć od iso100 do iso 800
3.Gdzie jest lepsza jakoś zdjec?
Moim zdaniem alfa 580 ma przewage pod względem Detekcja fazowa TTL,
15-punktowy AF (3 czujniki krzyżowe).To fotografi ptasiej odgrywa role.Bardzo prosze o pomoc a z góry dziekuje.

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
kurakidwa
Nowicjusz

Dziękuję za odpowiedz, oglądałem twoją galerię i jestem pod wrażeniem a co sądzisz o ofertach które wkleiłem lepiej wybrać starszy model z pełną gwarancją czy nowszy niewiadomego pochodzenia ? proszę o poradę

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Jeśli o mnie chodzi, wolałbym mieć gwarancję, a nawet warto dokupić rozszerzoną - do 5 lat. Lustrzanka cyfrowa to skomplikowane urządzenie, ma prawo się czasem zepsuć - warto być zabezpieczonym.

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Żaden ze sprzedających nie podaje informacji o dołączeniu paragonu/faktury a tylko taki dowód zakupu jest podstawą do gwarancji. Żaden z nich nie pisze również kiedy aparat był kupiony - czyli nie wiemy do kiedy jest ewentualna gwarancja, żaden nie pisze również czy aparat był kupiony w Polsce/na terenie UE a tylko taki ma polskie menu.
Edit
Tadeusz był szybszy

Tadeusz napisał(a):

Jeśli o mnie chodzi, wolałbym mieć gwarancję, a nawet warto dokupić rozszerzoną - do 5 lat.


Rozszerzenie gwarancji można zrobić w ciągu 90dni od daty zakupu - w polskim sklepie.

profile.country.pl_PL.title
kurakidwa
Nowicjusz

niestety mój budżet kończy się na kwocie max 2500 :( i nie mogę sobie obecnie pozwolić na zakup w sklepie nowego aparatu

profile.country.pl_PL.title
kurakidwa
Nowicjusz

no i kupiłem nówkę a580, jak na razie jestem pod wrażeniem i dopiero zapoznaję się z aparatem ale widzę dużą różnicę między moją starą a200

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

gratuluję :D
powodzenia w używaniu! Udanych kadrów :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Dużo radości z focenia nową puszką! I myślę, że pomimo przeczytania instrukcji, nie raz Cię pozytywnie zaskoczy jeszcze :D

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
kurakidwa
Nowicjusz

Dokupiłem do niego jeszcze 35/1.8 i muszę stwierdzić że ten aparat wymiata :c34