anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

WH-1000X M3 - Trzeszczący pałąk

profile.country.PL.title
revaner
Nowicjusz

WH-1000X M3 - Trzeszczący pałąk

Cześć,

Od miesiąca mam słuchawki WH-1000X M3 i od początku borykam się z problemem trzeszczącego pałąka. Dzieje się to przy najmniejszym ruchu głowy i np. podczas przyłakania śliny, jednym słowem przy każdym ruchu.

Próbowałem różnych ustawień pałąka, jednak w każdej pozycji jest podobnie.

Proszę o informację, czy też macie taki problem? Jestem bliski skorzystania z rękojmi bo jest to bardzo frustrujące.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A możesz doprecyzować? Czy to trzeszczenie słyszysz jako trzeszczenie w odtwarzanym dźwięku, czy po prostu trzeszczenie dochodzi gdzieś tam jako dźwięk fizyczny?

profile.country.PL.title
revaner
Nowicjusz

To „plastikowy” dźwięk pstykania plastiku o plastik w pałąku. Najlepiej go słychać na włączonych słuchawkach bez odtwarzania dźwięku.

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Jak dla mnie to do serwisu. Tak wygląda jak by mikrofon NC gdzieś dotykał do obudowy

profile.country.PL.title
Chupacabra
Nowicjusz

Ja mam to samo w wh 1000xm4. Tragedia. Jakim cudem sluchawki za 1000 zł trzeszcza przy kazdym ruchu glowy??? To ni3 sluchawki z aliexpres za 100 zł!!! Tragedia. Przez te trzaski NIE MOZNA SŁUCHAC MUZYKI BO MAM OCHOTE JE POŁAMAĆ!!! Słuchawki z ANC ktore maja mnie odciac od otoczenia same wydajà wkurzajace dzwieki!!! Żenada.