anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony NWZ-W273S - czy przewija utwory?

papox311
Poszukiwacz

Sony NWZ-W273S - czy przewija utwory?

Miałem jeden z pierwszych modeli NWZ i zakochałem się w nim jedyną opcją którą dodałbym do tamtej starej było właśnie żeby można było przewijać utwory (nie z jednego na drugi, tylko np. do 1 minuty a potem do tyłu o 30 sekund na przykład)

Bo to porażka jak wgrywałem 3 godzinny mix i ani do przodu ani do tyłu przewinąć.

A w instrukcji do NWZ-W273S ani słowa o tym.

Ale nie wierzę, że słuchawki za 350zł nie mają tak podstawowej opcji.

Także to jest jedno pytanie.

 

A drugie czy jest jakaś różnica między 

  • Sony NWZ-W273S 
  • Sony NWZ-W273SB
  • Sony NWZ-W273

z takimi trzema nazewnictwami się spotkałem ale nie wiem czy ludzie po prostu zapisują jak chcą czy one się czymś różnią, bo nie tylko ja o to pytałem. Bo W274S to wiadomo że 8GB zamiast 4GB ale nie o W274S mi chodzi.

 

2 ODPOW. 2
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

Czy korzystał Pan z opcji ZAPPIN? Funkcję wybieramy przez dłuższe przytrzymanie przycisku Play.

Tu link do jej opisu:

http://support.sonymobile.com/global-en/mixwalkmanphone/faq/use-the-zappin-feature-ps101/

 

Dodatkowo, poprzez przytrzymanie przycisku przewijania, urządzenie przerzuca do następnego folderu. Może więc pomysłem byłoby grupowanie muzyki w kilku folderach? 

 

Jeśli chodzi o nazwy to odtwarzacz ma nazwę NWZ-W273S

Następna litera w nazwie określa kolor

B – czarny, W-biały, L-niebieski

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

papox311
Poszukiwacz

Ja nie pytałem o fukcję ZAPPIN, tylko o zupełnie co innego...Czy przewija utwory do tyłu i do przodu, nie całe tylko o sekundy/minuty? 

Podejrzewam, że wiecie o co mi chodzi ale trochę wstyd się przyznać że tak podstawowej opcji w nim nie ma :grin:

Rozumiem, więc spytam inaczej.

Czy może w tym nowym modelu co ma wyjść w 2016 - WS413 , będzie ta opcja, kiedy będzie można go kupić albo jakies info co nowego w nim?

Bo jak W273S ma tylko ten ZAPPIN to go sobię odpuszczę.

 

PS.Jakby ZAPPIN odtwarzał do końca utworu z wylosowanego miejsca piosenki to miałby wtedy jakikolwiek sens.