anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Naprawa słuchawek przez serwis

profile.country.PL.title
dawid_050
Nowicjusz

Naprawa słuchawek przez serwis

Witam

Niedawno oddałem słuchawki Sony WH-1000XM3 na gwarancji do sklepu RTV EURO AGD. Ze słuchawek wydobywa się brzęczenie (nie występuje ono cały czas jednak uniemożliwia to normalne użytkowanie słuchawek. Brzęczenie przemieszcza się z jednej słuchawki na drugą pod wpływem ruchów głowy. Występuje również problem z redukcją szumów (na początku użytkowania działało lepiej). Odnoszę takie wrażenie, ponieważ gdy porównywałem swoje słuchawki ze słuchawkami dostępnymi w sklepie słyszałem wyraźną różnicę. Sklep przyjął reklamację i po 14 dniach dostałem informację, że reklamacja nie może zostać uznana, ponieważ według serwisu produkt jest wolny od wad. Otrzymałem dzisiaj dokumentację z serwisu, gdzie opisano czynności jakie były wykonane w celu zdiagnozowania słuchawek. Opis naprawy: Sprawdzenie słuchawek przy podłączeniu do urządzeń serwisowych lub telefonów techników nie wykazuje usterek opisanych przez klienta. Działanie systemu NC porównywalne z innymi egzemplarzami tego modelu. Czy czynności jakie wykonał serwis w celu zdiagnozowania usterki są prawidłowe? I czy warto reklamować produkt w innym autoryzowanym centrum serwisowym Sony? Problem z brzęczeniem nie występuje cały czas co utrudnia zdiagnozowanie usterki, jednak kiedyś reklamowałem już te słuchawki, ponieważ występował ten sam problem, jednak wtedy serwis uznał reklamację i wymienił pałąk słuchawek. Bardzo proszę o pomoc co zrobić w takiej sytuacji. 

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Kontaktuj sie bezpośrednio z serwisem producenta. Możesz telefonicznie albo tu:

https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics

telefonicznie pod numerem: +48 223060694.