anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Brak możliwości włączenia Ldac w Sony wh-1000xm4

profile.country.PL.title
hugier
Poszukiwacz

Brak możliwości włączenia Ldac w Sony wh-1000xm4

Witam, nie mogę włączyć kodeka LDAC w Sony wh-1000xm4, próbowałem w opcjach programisty w Samsungu A52 i w tablecie S4 Samsunga, udaje mi się tylko włączyć AAC. Proszę o pomoc. 

 

8 ODPOW. 8
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

W aplikacji Headphones Connect, w zakładce Sound poszukaj Sound Quality Mode i przełącz na Priority on Sound Quality. A52 powinien chyba sam wybrać LDAC, chyba że ma włączony tryb ,,podwójne audio'' to raczej nie obsłuży wyższej jakości. Nie mam smartfona Samsunga, ale zakładam, że sprawdziłeś, że ma LDACa?

profile.country.PL.title
hugier
Poszukiwacz

Mam wybrane Sound Quality Mode, A52 obsługuje LDAC, mimo to jedynie udało mi się połączyć maksymalnie AAC lub niżej SBC....Mógłbyś rozwinąć temat ,,podwójne audio'' bo może tutaj tkwi problem

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

A52 ma możliwość wysyłania dźwięku po BT równolegle na dwie słuchawki. Gdzieś w ustawieniach da się to wyłączyć (nie mam tego telefonu to nie potrafię podpowiedzieć gdzie). Myślę, że przy włączonym, smartfon nie potrafi wysyłać strumienia danych w wysokiej jakości, bo niejako rezerwuje część strumienia na drugie słuchawki mimo, że ma podłączone jedne.

profile.country.PL.title
hugier
Poszukiwacz

Poszukam w ustawieniach i dam znać

profile.country.PL.title
hugier
Poszukiwacz

Nie znalazłem takiej funkcji, w miedzy czasie połączyłem się jeszcze z dwoma urządzeniami był to tablet Samsung S4 i Xiaomi Redmi Note, i tam też nie udało się uruchomić strumieniowania w LDAC

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

LDAC jest autorskim kodekiem Sony. Jeśli wyraźnie nie jest to określone w urządzeniu mobilnym, to go tam prawdopodobnie nie ma. W A52 jest ale jak go uaktywnić to nie wiem - nie używam smarfonów Samsunga. Jedyna sugestia jaka znalazłem to wyłączenie podwójnego audio.

profile.country.PL.title
hugier
Poszukiwacz

Szukam w ustawieniach i nie mogę znaleźć opcji podwójnego audio, android 12... 

profile.country.PL.title
hugier
Poszukiwacz

Problem rozwiązany... Wyłączyłem w aplikacji Sony możliwość podłączenia 2 urządzeń, następnie w opcjach programisty ustawiłem kodek LDAC. Kolejny ruch w opcjach bluetooth w telefonie pojawił się suwak do włączenia LDAC 👍👍👍