anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bezprzewodowe słuchawki Wh-XB900N nie działają prawidłowo w połączeniu (np. discord)

profile.country.PL.title
Pikaplejer
Nowicjusz

Bezprzewodowe słuchawki Wh-XB900N nie działają prawidłowo w połączeniu (np. discord)

Witam, dzisiaj zakupiłem słuchawki sony WH-XB900N, podłączyłem je bezprzewodowo do komputera, i wszystko działało poprawnie, do czasu aż postanowiłem porozmawiać ze znajomymi na komunikatorze "Discord". Po dołączeniu do rozmowy (czy jakiegokolwiek wykorzystywania mikrofonu) słuchawki przestają działać tzn. dźwięk przestaje grać, a mikrofon nie wychwytuje żadnego dźwięku. Kiedy włączyłem ustawienia dźwięku i mikrofonu zauważyłem, że mikrofon nie wychwytuje niczego, wychwytuje dopiero gdy do niego zacznę krzyczeć. Zauważyłem, że w przypadku odtwarzania dźwięku z mikrofonu słuchawek, nic nie słychać, a kiedy tylko chce zmienić ustawienia związanie z mikrofonem, cały inny dźwięk z komputera przestaje grać. Dodam jeszcze, że nie zależy to od ustawień acn, a na przewodzie jak i na telefonie wszystko działa poprawnie.

Liczę na szybką odpowiedź.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

czy próbowałeś rozłączyć słuchawki z komputerem, zresetować je, a następnie połączyć urządzenia przez Bluetooth ponownie?

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
WOJTI_KOZAK
Poszukiwacz

Po zresetowaniu nadal nie działa jak powinno (serio? To jest rada od "eksperta"?). Po połączeniu są dostępne 2 urządzenia odtwarzania: 1. Słuchawki (WH-XB900N Stereo), 2. Zestaw słuchawkowy (WH-XB900N Hands-Free AG Audio). Discord wykrywa tylko to drugie urządzenie i dźwięk z niego jest okropnej jakości. Jeśli w samym systemie zmieni się na to drugie urządzenie odtwarzania, to również dźwięk jest zniekształcony, przytłumiony i brzmi jak radio, które słabo odbiera stację.

profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Najczęściej w takich przypadkach problem po stronie sterowników w komputerze, tym bardziej że na telefonie wszystko jest OK, a słuchawki, korzystają z tych samych profili (A2DP dla odtwarzania audio i HP/HFP dla komunikacji)