anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zwolnione tępo?`

rafall94
Początkujący

Zwolnione tępo?`

Witam. Posiadam telewizor plazmowy Sony Bravia. Wisi on na specjalnych uchwytach na ścianie i gdy dziś go rano włączyłem to obraz po prostu się opóźnia, wszystko się miesza, tak jakby zwolnione tępo. Czym to jest spowodowane ? ?

6 ODPOW. 6
spolnemesis1paejw
Początkujący

Brakiem ostrości. Zwiększ wyostrzanie, to nie będzie zwolnione tępo, tylko zwolnione ostro :c20
Można też musztardy użyć :P

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Bravia to LCD a nie plazma;)
To gdzie on wisi raczej nic nie zmienia. Opisz dokładniej jak wygląda ten efekt opóźnienia. Co się opóźnia i względem czego? No i z jakiego źródła masz sygnał?

rafall94
Początkujący

Mam dekoder 'N'. I po prostu jak włączam tv to wszystko dzieje się powoli.
zademonstruje to innym sposobem.. Normalnie pixele się zmmieniają w telewizrze tak..
ABCDEF.
A u mnie..
AaaaaababababbbBBBbbbbccbcbcbcbccCCCCccccdcdcdcdDDDD... Rozumiesz
Tak jakby pixele na siebie nachodziły, albo w filmach Matrix gdy leci pocisk zostawia taką smugę u mmnie takie coś zostawiają pixele :)

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Trochę ciężko nam się "dogadać" ale chyba wiem o co chodzi. I niestety nie wygląda to dobrze. Istnieje bardzo duża szansa, że to usterka sprzętowa i zmiana ustawień nic nie da. Mimo wszystko spróbuj przywrócić ustawienia fabryczne. Jeśli problem nadal będzie występował to pomoże Ci chyba tylko serwis...

rafall94
Początkujący

We Wtorek tv leci do serwisu :).
Szkoda bo w Boże Narodzenie nie miałem przez święta internetu, a teraz przez Wielkanoc Tv w salonie :).
Dziękuje. Pozdrawiam. Rafał :)

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Nie ma sprawy ;-)
A jeśli to nie problem daj znać jak poszło z serwisem. Taka wiedza zawsze przyda się komuś w podobnej sytuacji do Twojej.