anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zakup 40nx710 opinie

dziubek2288
Początkujący

Zakup 40nx710 opinie

Witam wszystkich mam zamiar kupić jutro TV 40nx710
(tak mi doradzili w sony center chciałem ex710)
Co wy myślicie o tym zakupie i najważniejsze - jak jest z tym połączeniem wi fi czy puszczając divixa z komputera mogę go oglądać z napisami w telewizorze. Bardzo prosze o opinię z góry dzięki

10 ODPOW. 10
profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Porównanie tych modeli możesz sobie zrobić tutaj. Nie podpowiem co będzie lepsze dla Ciebie, bo to zależy od tego jakie masz wymagania.
Co do pytania o WIFI to:
1) Podłączenie internetu do tv pozwala na automatyczne aktualizowanie softu, przeglądanie zawartości internetowych (np youtube), ale nie na oglądanie materiału z komputera.
2) Efekt o jakim piszesz można osiągnąć stawiając na komputerze serwer DLNA. Można też podpiąć komputer pod TV przewodowo i wtedy TV będzie wyświetlał odraz tak jak monitor komputera.

edzia------
Początkujący

Nx710 wygląda bardzo przyzwoicie. Ma piękny wygląd i jest niezwykle smukły! Gratulujemy zakupu i powodzenia w użytkowaniu :thumbsup:

dziubek2288
Początkujący

Jestem pod wrażeniem tego TV, jest boski..... polecam bardzo.

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Czyli kupiłeś go? Faktycznie dobry wybór. Korzystałeś już z usług internetowych? Oglądałeś materiały 3D?

dziubek2288
Początkujący

Tak kupiłem- internet super śmiga, obraz w HD powala, niestety 3D nie posiadam.

profile.country.PL.title
bila70
Poszukiwacz

Kupiłem 46NX710 dwa tygodnie temu, telewizorek super się prezentuje zewnętrznie, obraz bardzo dobry, ale jeśli chodzi o funkcje dodatkowe takie jak podłączenie i obsługa dysku zewnętrznego to porażka (nie widzi dysków w systemie NTSF ) :(. Dlatego żałuję że nie kupiłem samsunga D8000 widzi i czyta wszystko a jest nie wiele droższy biorąc pod uwagę że do sony dokupić trzeba transmiter 3D i okulary. No ale jak wspomniałem wcześniej poza obsługą dysków nie ma się do czego przyczepić.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

Nie popadajmy w skrajności... zmiana systemu plików na dysku zewnętrznym nie jest problemem ;-) Ponadto obsługa NTFS też pojawia się w nowszych liniach produktowych więc niedługo nie będzie już tego "problemu".

Woytas_PL
Początkujący

NTFS :slight_smile:

biorąc pod uwagę , że ten system plików istnieje od 1993 roku no to jest się z czego cieszyć czyli ile czasu ma upłynąć 20 lat ...

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

FAT32 ma pewne ograniczenia, których nie posiada NTFS. Szkoda, że te modele nie obsługują tego systemu plików, jednak są alternatywne rozwiązania podłączenia dysku z NTFS. Można wykorzystać DLNA, stworzyć dysk sieciowy, zaopatrzyć się w urządzenie multimedialne, odtwarzacz Blu-ray itd. Mogą to być dodatkowe koszta, jednak coś za coś. NX710 w zamian oferuje nam inne możliwości.