anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wyświetlanie zdjęć

profile.country.GB.title
jaandrz-----
Nowicjusz

wyświetlanie zdjęć

Stałem się szczęśliwym (może, oby) posiadaczem TV Bravia NX720 skuszony opowieściami sprzedawcy o wygodzie z użytkowania PenDriva i zewnętrznego HD. Podłączony przez USB dysk jest widoczny ale TV chce go sformatować (chyba) bo ostrzega o utracie zapisanych tam danych. Ponieważ HD używam z komputerem dałem sobie spokój. Niemniej pierwsza niespodzianka bo sprzedawca zapewniał, że to co chcę nagrać jest w innym katalogu i zapisane dane nie będą ruszane. Na razie spoko bo nie mam innego HD.

Drugi problem (to główny temat postu) to wyświetlanie zdjęć z PenDriv'a. Skopiowałem na komputerze zdjęcia zrobione w RAW i po obróbce zapisane jako jpg z 300 Dpi i max. jakością do głównego katalogu Pen'a. Obróbka w Photoshop'ie. Telewizor rozpoznaje PenDriv'a, wyświetla miniatury zdjęć i TV poproszony o wyświetlenie wybranego zdjęcia na ekranie TV uprzejmie informuje "Wyświetlenie niemożliwe". Co tu jest nie tak?

Pozdrawiam

11 ODPOW. 11
profile.country.pl_PL.title
stubbs.
Użytkownik

Przyznam, że nie spotkałem się z czymś takim jeszcze.
Masz zaktualizowanego softa w TV? Może w tym tkwi problem?

Polecam do takich szczegółowych pytań lub rzadkich przypadków kontakt z POMOCĄ TECHNICZNĄ SONY.
Oglądając zdjęcia przez konsole nie miałem nigdy takiego komunikatu.

Pozdrawiam Stubb
Drefal
Poszukiwacz

Jestem użytkownikiem BRAVIA KDL-55HX855 i chcę wyświetlać fotografie przechowywane na NAS-ie poprzez DLNA. Mam problem - zdjęcia zgrane bezpośrednio z aparatów fotograficanych odtwarzają się bez problemów, ale kiedy staram się je przeedytować programem Photopshop Elements 11 i wyświetlić na telewizorze otrzymuję komunikat "Odtwarzanie niemożliwe". Wyjaśnię, że moim celem było ograniczenie rozmaru pliku zdjęcia i dopasowanie rozdzielczości do natywnej telewizora 1920x1080.

Wiem, że istnieją dziesiatki wariantów rozdzielczości i formatów, ale może ktoś walczył z tym problemem i znalazł jakąś konkretną przyczynę tego problemu?

Z góry dziękuję za wszekie sugestie.