anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pomooc wyborze

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

Pomooc wyborze

Witam i jak w temacie zwracam się o radę . Jestem zagorzałym zwolennikiem produktów Sony i już na początku skreślone{mój wysłużony 21 cali sony jak na złość po 15 latach nie chce odmówić posłuszeństwa i działa dalej nawet nie otwierany} zostały inne marki może dla innych lepsze ale do rzeczy po schodzeniu kilkunastu sklepów zawęziłem wybór do modeli KDL-V4500 i KDL-V4000 i miało być po kłopocie lecz będąc dzisiaj w Media market za fajną ceną zobaczyłem KDL-V4000tylko 40 cali no i znowu dylemat bo wymiary mojej samotni w której będzie wisiał telewizor to długość 3 metry a szerokość 1,90 m a odległość od której będę oglądał to 2 m ciemne pomieszczenie odbiór telewizja kablowa.Czy wstawienie do takiego pomieszczenia telewizora większego niż 32 cale może negatywnie odbić się na jakości obrazu. Pewnie jest już taki temat i czytałem linka ale może ktoś ma podobne wymiary pokoju i ma już rozeznanie.
Będę wdzięczny z każdą podpowiedz.
pozdrawiam

4 ODPOW. 4
JacekSony
Początkujący

Witam. Nadmieniam iz w ofercie SONY wystepuje rozmiar ekranu 37" - KDL-37V4500. Wielkosci obrazu v/s odleglosci od telewizora jest sprawa indywidualna. Z pewnoscia wiekszy ekran dostarczy wiecej pozytywnych doznan kinowych :) W ciemnych pomieszczeniach doskonale sprawdza sie tryb Theatre, obraz jest spokojny, o odpowiednich parametrach kolorystyki , jasnosci, kontrastu (podobny do parametrow obrazu w salach kinowych ) Dlatego wlasnie proponuje telewizor o wiekszej przekatnej niz 32". Moje doswiadczenie - 40" , odleglosc 2.5m.Pozdrawiam

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

Nie wiem czemu wbiłem sobie do głowy FullHD KDL-37V4500 chyba nie ma a Odtwarzacze Blu rey będą tanieć a i może telewizje przyspieszą technologie i za 2-3 lata może FullHD braknąć .Nie znam się na tych technologiach Ale 40 cali w takiej klitce do tego mam dobre kino mogła by być masakra efekt.No jeszcze kilka dni poczekam z zakupem może ktoś się jeszcze wypowie w moimi wątku może zaproponuje inny model.

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

Decyzja zapadła KDL-w4000 za kilka dni śmigam po niego i dlatego jeszcze ostatnie pytanie czy podłączenie kina domowego widea komputera odbędzie się bez problemu wszystko będzie śmigać dobrze
DVD DVP NS330
AMPLITUNER STR DE 495
WIDEO SLV SX 710
OCZYWIŚCIE OBSŁUGA Z 1 PILOTA

profile.country.PL.title
3072-----
Nowicjusz

No i stało się zakupiłem Sony 32 W 4000 i jak narzazie jestem mile zaskoczony wszystko chodzi jak najlepiej z gwaracją 5 lat nie było problemu wysłałem zgłoszenie i po krótkim czasie przyszła meilem. Obraz z kablówki bardzo dobry dźwięk idealny polecam wam ten model jak najbardziej.Na razie mam problem z podłączeniem innych urządzeń ale pewnie wynika to z mojej niewiedzy jakimi kablami ale dojdę do tego Jak zwykle nie zawiodłem się na produktach Sony.