anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

46Ex721 - błąd serwera... :(

profile.country.pl_PL.title
zbylski
Początkujący

46Ex721 - błąd serwera... :(

Witam ,od kilku dni nie działa na moim TV opcja Track ID , czyli jak włączę ta opcje to po paru sekundach mam na dole ekranu informacje "błąd serwera" ,jak można to naprawić ?

8 ODPOW. 8
profile.country.pl_PL.title
Mardil
Nowicjusz

Witam,
Wczoraj kupiłem ten telewizor i mam to samo. Ponadto, gdy chcę wybrać Wyszukiwanie muzyki lub video w głównym menu to pojawia się komunikat " Dane zostały odebrane, ale nie mogą być interpretowane przez ten TV" :c7 :( ?.
Poproszę o jakieś sugestie, aktualizację zrobiłem zaraz po instalacji. Może ten błąd leży po stronie Gracenote?

Pozdrawiam

profile.country.pl_PL.title
sieka90
Początkujący

Pamiętajcie, żeby muzyka która idzie w tle nie była "zagłuszana" głośnymi dialogami. Ponadto należy wiedzieć, że niektóre piosenki mogą być niedostępne dla każdego rodzaju muzyki. Przez co łączycie się z internetem?

profile.country.pl_PL.title
zbylski
Początkujący

jeżeli chodzi o internet to łączę się przez WiFi ...sieć jest dobrze skonfigurowana bo działa youtube i inne opcje

profile.country.pl_PL.title
sieka90
Początkujący

a TV już został zaktualizowany nowy soft'em?

profile.country.pl_PL.title
Mardil
Nowicjusz

Mój został zaktualizowany. Łącze się po Wifi, wszystko inne działa bez problemu. Dodam, że mój odtwarzacz BDP-S570, też łączy się z Gracenote i do tej pory wszystko było bez zarzutu, obecnie nie może rozpoznać żadnej płyty, która jest odtwarzana (soft też najnowszy).
Dziwna sprawa, może SONY zalega z płatnościami i serwis został zablokowany 8-)

4292-----
Początkujący

No przecież Sony ma problemy z PS (atak hakerów i zablokowane serwisy). Może to z tym się wiąże??

profile.country.pl_PL.title
zbylski
Początkujący

Dziś dzwoniłem do Sony i potwierdzili ,ze problem jest po ich stronie i że są w trakcie naprawy.

profile.country.pl_PL.title
cogito.
Początkujący

No to pewnie niedługo będzie po problemie;)
A tak swoją drogą, to nie myślałem, że jest to na tyle popularna usługa, że na forum dość szybko rozbudował się ten temat;)