anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Zwrot Cashback

monikamonam
Nowicjusz

Zwrot Cashback

Dzień Dobry, 

 

Zarejestrowałam 3 produkty na stronie cashback i zostały one zaakceptowane, dołączyłam załączniki. Po kilku dniach przyszedł email z wiadomością o załączenie potwierdzenia zakupu.

Dnia 11 lutego wysłałam wszystkie wymagane załączniki. Nawet załączyłam zdjęcia numerów seryjnych bezpośrednio spod kamery i obiektywów. Nie rozumiem dlaczego przyszedł kolejny email wymagający załączników i teraz informacja o tym że nie dostarczyłam dowodów zakupu!
 
Przez co moja aplikacja o zwrot została odrzucona
czy ktoś miał podobną sytuację?
 
Numery casów jeżeli ktokolwiek z sony to czyta
case:18088495 18088499 18088497
2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, przesłałem twoją wiadomość do supportu, może będą w stanie ci pomóc.
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

@monikamonam, wygląda na to że dział Cashback ponownie rozpatrzy twój wniosek.

 

jednym z warunków udziału w promocji Cashback DIME Winter 2018 było przedstawienie zarówno zdjęcia wyciętej naklejki znamionowej z opakowania produktu, jak również fotografii dowodu zakupu. Z uwagi na fakt, że z otrzymanych przez nas materiałów nie wynikało jednoznacznie, że naklejka została wycięta z opakowania oraz zamiast zdjęcia został załączony skan dowodu zakupu, dział Cashback wystosował prośbę o przesłanie poprawnych materiałów w terminie 10 dni od daty otrzymania wiadomości. W przypadku zgłoszeń numer 18088499 oraz 18088497 termin ten nie został dotrzymany, w związku z czym przekazana została informacja, że uczestnictwo w promocji nie jest już aktualne. Mając jednak na uwadze fakt, że ponownie otrzymaliśmy drogą mailową materiały od Klientki, sprawa jest ponownie rozpatrywana przez dział Cashback i w najbliższym czasie zostanie przekazana informacja zwrotna w kwestii zgłoszeń promocyjnych.