anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Xperia XZ Premium artefakty

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
PonySolo
Nowicjusz

Xperia XZ Premium artefakty

Cześć wszystkim. Mam ogólnie problem który nie mam pojęcia jak mógłbym rozwiązać. Znam się trochę na telefonach ale pierwszy raz widzę taki przypadek. 

Przed wczoraj kupiłem używany ale w stanie idealnym Xperie XZ Premium z zainstalowanym już andkiem 9.0 więc nie wiem czy ten problem może być przez aktualizacje. Otóż w momencie gdy odpaliłem Alphalt 9 (dodam że w każdej grze tak jest) po lewej stronie ekranu zaczęły pojawiać się dziwne pionowe paski coś jak artefakty, czasami przeskakuje cały ekran ale rzadko a czasami bywa tak że do póki na ekranie nie wyskoczy żadna informacja z poza gry to działa dobrze. Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane gdyż telefon ani sie nie grzeje bo nawet na zimnym tak jest a takie rzeczy mają miejsce tylko w grach mocno odciążających samą grafikę.Screenshot_20190210-171854.png

 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, najszybciej pomoc uzyskasz na forum sonymobile – link. Tutaj niestety nie zajmujemy się telefonami.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, najszybciej pomoc uzyskasz na forum sonymobile – link. Tutaj niestety nie zajmujemy się telefonami.