anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

wywolywanie zdjec

katia20
Początkujący

wywolywanie zdjec

witam.chcialam zapytac o taka rzecz ,czy wielkosc pikseli wplywa na jakosc wydrukowanego zdjecia?bo kupilam sobie papier do foto i szczerz mowiac liczylam na lepszy efekt.wydrukowalam trzy kolorowe zdjecia i tak wlasnie nie bardzo wyszly i jedno czarno-biale ale z mniejsza liczba pikseli i wydaje mi sie ze jest lepsze.tylko ze teraz nie wiem czy chodzi o piksele czy o to czy o to ze zdjecie bylo czarno-biale?

22 ODPOW. 22
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Napisz proszę jaką masz drukarkę, jaki papier do niej kupiłaś.

Druga sprawa - tusze oryginalne czy zamienniki?

Creatoor
Początkujący

Trzecia sprawa czy używasz do druku profilu ustawień drukarki (drukiem zarządza drukarka) czy ustawień określonych w programie z którego drukujesz (drukiem zarządza program, czyli drukujesz mniej więcej to co widzisz)?

katia20
Początkujący

no wiec tak drukarka hp deskjet f2420.papier epson 13x18.ajesli chodzi o drukowanie to jak otwieram zdjecie to w opcjach jest drukowanie i w to klikam i pokazjue sie moja drukarka wiec zatwierdzam ,pozniej wybieram format papieru(czyli 13x18)i tyle.

katia20
Początkujący

no ale nie wiem czy to jest drukowanie drukarka czy programem.tusze sa oryginalne takie ktore byly w zestawie drukarka.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Epson robi naprawdę wiele rodzajów papierów - 13x18 NIC mi nie mówi.

To istotne przy ustawianiu parametrów druku - po pierwsze - zdjęcia ZAWSZE drukujesz w najwyższej jakości, po drugie musisz również określić TYP papieru fotograficznego (glossy, semi-glossy, mat, itp).

Dobrze by było gdyby drukarka miała coś takiego jak tryb foto - niestety HP 2420 to raczej urządzenie wielofunkcyjne niż drukarka fotograficzna, więc nawet jeśli tam jest tryb foto to raczej tylko marketingowo.

katia20
Początkujący

hmmm a gdzie to ja ma ustwic ?tzn ten typ papieru.bo w ustwieniache na takie cos nie trafilam.a papier to z tch tanszych epson photo paper 190g polysk

katia20
Początkujący

acha i jeszcze jedno pytanka jak sie ustawia wysoka jakosc ?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Moja drukarka ma np takie zakładki i tam się to ustawia.

Jak to jest w HP - nie wiem, bo od kilka lat temu powiedziałem HP :c10 i nigdy więcej ;)

katia20
Początkujący

ooo to ja tak nie mam ale ja chyba nie mam,ja mam tylko zapytanie czy druk ma byc kolorowy i mam do wyboru dormat i czy zdjecie czy zwykly papier.ale teraz zastanawiam sie czy ja wogole instalowalam plyte?